Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    667

  • mire

    514

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    404

Hvala. Ma nije toliko frka. Mislim da bih čak i mogao naći nekog ko radi tamo, ali nisam hteo da se cimam oko toga. Pozvaću i pitati ima li potrebe da se obratim centrali kompanije, na to su obično osetljivi. 

Edited by mraki
Link to comment

treba mi čovek (recimo bravar) da postavi plehanu okapnicu na balkonu. otprilike 20 rupa hiltijem u betonu i četrdesetak pop nitni. da nisam u ovim godinama uradio bi sam no........... 5 sprat

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sudeci po tvojim prozorima mislim da je p profil ok.

Iskreno ne ocekuj preterano mnogo od trake za dihtovanje prozora.Pomoci hoce ali ne preterano.

Edited by Блок_64
Link to comment

Pitanje je koliko ima lufta i da li će trake po širini moći to da popune pa da prozori dihtuju...ja sam se zezao sa tim dok nisam zamenio prozore i uopšte nije pomoglo. Pa sam budžio i stavljao trake sa one prostirke koja se u kupatilu stavlja na pod, to je bilo bolje.

 

Tada su mi preporučivali aluminijumske lajsne kao bolju varijantu, ali nisam isprobao pošto sam na kraju zamenio prozore.

 

edit: e, ovo što je Simović preporučio. Bivši kolega je to ugradio, bio sam kod njega i stvarno je bilo toplo, ali nisam hteo da se akam sa tim pošto su prozori bili baš matori.

@El Guapo

Edited by ragasto
Link to comment
2 minutes ago, ragasto said:

 Pa sam budžio i stavljao trake sa one prostirke koja se u kupatilu stavlja na pod, to je bilo bolje.

 

 

@El Guapo

 

Mozes da pazaris takve samolepljive trake po buvljacima, vuku se iz Madjarske uvek pred zimu. Ne sundjer, nego bas guma. Volim drvo,ne zelim da menjam svoje drvene prozore..ali zahtevaju malo TLC. Bez ovih traka..imao sam problem. Menjam ih pred svaku zimu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...