Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

X<500€

 

sa zidarom i krečenjem

 

8 minutes ago, Milosh76 said:

Mene jedan prozor kosta 450-500e sa okapnicom, roletnama, komarnikom, demontazom...

Racunaj oko 500e po prozoru

da li te firme koje proizvode i ugrađuju prozore nude i te zidarske usluge, i odnošenje stare stolarije, ili to sve mora da se organizuje na različitim stranama?

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    670

  • mire

    520

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Neke da, neke ne; bukvalno zavisi od firme do firme. A cifra od 500 evra po prozoru negde i dođe kao prosek, ali ima detalja koji utiču na cenu: jednokrilni ili dvokrilmi prozori, vrsta stakla...

Link to comment
da li te firme koje proizvode i ugrađuju prozore nude i te zidarske usluge, i odnošenje stare stolarije, ili to sve mora da se organizuje na različitim stranama?
Demontaza i odnosenje kao i zidarski radovi su posebne stavke. Kao i okapnice i podprozorske daske.

Evo ti primer predracuna koji sam ja dobio od jedne firme u bg

Okapnice su do 15cm dubine 16e pp duznom metru, a podprozorske daske 10e po duznom metru. 914c9d66b47eae0550981b2a7dbeb7fc.jpg
Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Demontaza i odnosenje kao i zidarski radovi su posebne stavke. Kao i okapnice i podprozorske daske.

Evo ti primer predracuna koji sam ja dobio od jedne firme u bg

Okapnice su do 15cm dubine 16e pp duznom metru, a podprozorske daske 10e po duznom metru. 

hvala hvala

znači može ista firma da obavi sve što treba.

Link to comment

Moze.. zidarski radovi su 7-9e po metru mene bi izaslo oko 50e za ceo taj prozor. S tim sto ja necu njihovog zidara, nego ce mi to odraditi moler kad budem krecio.

 

U principu te radove rade moleri pre krecenja. skinu pur penu, izravnaju i onda krece...

Edited by Milosh76
Link to comment
4 hours ago, mlatko said:

Koliko moze/treba/mora da izadje menjanje nekoliko starih prozora za one pvc?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

Mene na vikendici izaslo 180 € po prozoru, bez roletne i decko koji je ugradjivao je radio spaletnu.Klasicni dvokrilni prozori i klasika staklo. 

Link to comment
On 3.8.2019. at 11:49, mlatko said:

Koliko moze/treba/mora da izadje menjanje nekoliko starih prozora za one pvc?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk
 

 

Ako ti se ne zuri sacekaj oktobar mesec tada svi sto rade pvc pocinju sa nekim popustima.

Link to comment

meni su trosed čistili neki blistav dom.

došli su u dogovoreno vreme i oprali trosed koji je bio toliko prljav da ga posle pranja nisam prepoznala.

koliko se sećam nisu bili nešto previše skupi.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...