Jump to content
Miralem

Majstorski topik

Recommended Posts

Jumanji

Nisam se dobro provela sa bojleri.net

Ok, naruciila Elit 80l, dogovorila montazu sa majstorom koji usluzno radi za njih. Dosao posle 4 sati kasnjenja, bez objasnjenja, izvinjenja, skinuo stari, namontirao novi i sad bio problem sa diodom koja nije htela da svetli, kaze problem sa 0 fazom. Premoscavao nesto, mucio se, nemam pojma, tek proradila dioda...jeeee

Ode on, pocistim za njim, da operem ruke iznad lavaboa WTF peckaju me ruke vrlo neprijatno Struja?
Iznad kade ne pecka, kada iskljucim bojler ne pecka ni iznad lavaboa, dakle struja.
Zovem coveka od danas, kaze nemam pojma nula nije bila i plavoj zici vec u zuto-zelenoj, morate sa zovete elektricara.
Je bo te!

Ras

Ne može da se pravi lud, kada je on taj koji je montirao bojler! Zovi firmu ponovo i reci im problem.

Sada mi žao što sam ih predložio, ali sam zaista imao dobro iskustvo i all in one uslugu.

Edited by Ras

ragasto

Au. Električar, i još bih odvrnuo osigurač bojlera dok on ne dođe.

Strucnjak

ja danas takodje montirao Elit 80, nakon sto je nesrecni Ariston vale 80 u nedelju ujutro procureo u neporvat nakon 5 godina. Bacanje para sve sto nije prohrom domace proizvodnje, zajebite gorenje, bosch, siemens aristone. Skupo naucena lekcija.

Jumanji
Ne može da se pravi lud, kada je on taj koji je montirao bojler! Zovi firmu ponovo i reci im problem.

Sada mi žao što sam ih predložio, ali sam zaista imao dobro iskustvo i all in one uslugu.
Ma meni je bas to trebalo all in one, al jbg nisam imala srece, nisi ti kriv.
Zvacu ih sutra naravno.

Блок_64
3 hours ago, Jumanji said:

Zovem coveka od danas, kaze nemam pojma nula nije bila i plavoj zici vec u zuto-zelenoj, morate sa zovete elektricara.
Je bo te!

Он под тим условима није ни смео да монтира бојлер ако је тачно то што каже,јер нико неће уважити гаранцију због дебила који не зна да монтира бојлер.Ако ти треба мајстор за бојлер јави послаћу ти број.

Valkyrie
3 hours ago, Strucnjak said:

ja danas takodje montirao Elit 80, nakon sto je nesrecni Ariston vale 80 u nedelju ujutro procureo u neporvat nakon 5 godina. Bacanje para sve sto nije prohrom domace proizvodnje, zajebite gorenje, bosch, siemens aristone. Skupo naucena lekcija.

Hehe, i meni nakon krepavanja Aristona matori majstor preporučio samo i isključivo Elit sa prohromskim kazanom i to kupimo preko njega jer ima neki popust kao. 15 godina garancije, deda montirao, sve šljaka.

gospa buba
11 minutes ago, Valkyrie said:

Hehe, i meni nakon krepavanja Aristona matori majstor preporučio samo i isključivo Elit sa prohromskim kazanom i to kupimo preko njega jer ima neki popust kao. 15 godina garancije, deda montirao, sve šljaka.

mogu da se kladim i da je isti deda :D

Strucnjak

Izgleda da u tom majstorskom svetu postoji jedan konsenzus oko domaceg prohroma, razlika je jedino u proizvodjacima, neki kazu elit cacak drugi capo casa. meni vec godinama radi majstor Dragan iz Zarkova, nije dedica jos uvek :).

Frank Pembleton
12 hours ago, Jumanji said:

Ma meni je bas to trebalo all in one, al jbg nisam imala srece, nisi ti kriv.
Zvacu ih sutra naravno.

Jbga , svakako da je nešto zajebao, a naplatio ti je kao da je sve u redu. Zovi ih ako ne znaju da "ispitaju žice" mogao je da kaže : "Izvinite kod vas je nestandardno ja ne smem da povežem ovo..." I umanji cifru za uslugu koju nije obavio. Naravno, tebi to ne rešava stvar ali ipak...

SDSG

Jel Elit ima bezuslovnu garanciju kao DOM Pancevo ili je marketinška udica? 

Strucnjak

evo, iz garancije: "na prohromski kazan 15 godina, bezuslovno. na elektro-komponente, sigurnosni ventil i ostale delove, 25 meseci". Kaze majstor lak i jeftin za odrzavanje.

Jumanji

Nesto sad razmisljam, ako zovem ove da mi srede ovu nnihovu brljotinu, pa oni ce opet istog da mi posalju, koji se mozda priucio usput, pitao nekog, ali to mi i dalje uliva nesigurnost.

Valkyrie
11 hours ago, gospa buba said:

mogu da se kladim i da je isti deda :D

Molim te, Bubi, to je deda ing Arsen :sleep:

Najbolji je što je bio doveo sa sobom "šegrta" da mu pomaže a šegrt stariji od njega 20 godina.

gospa buba
1 minute ago, Valkyrie said:

Molim te, Bubi, to je deda ing Arsen :sleep:

Najbolji je što je bio doveo sa sobom "šegrta" da mu pomaže a šegrt stariji od njega 20 godina.

znala sam! gosn arsen je kralj, zavrshio pogonski etf, njegovi asistenti su bili moji profesori. super smo se naprichali :D