Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

11 minutes ago, Valkyrie said:

Hehe, i meni nakon krepavanja Aristona matori majstor preporučio samo i isključivo Elit sa prohromskim kazanom i to kupimo preko njega jer ima neki popust kao. 15 godina garancije, deda montirao, sve šljaka.

mogu da se kladim i da je isti deda :D

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    670

  • mire

    520

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

Izgleda da u tom majstorskom svetu postoji jedan konsenzus oko domaceg prohroma, razlika je jedino u proizvodjacima, neki kazu elit cacak drugi capo casa. meni vec godinama radi majstor Dragan iz Zarkova, nije dedica jos uvek :).

Link to comment
12 hours ago, Jumanji said:

Ma meni je bas to trebalo all in one, al jbg nisam imala srece, nisi ti kriv.
Zvacu ih sutra naravno.

Jbga , svakako da je nešto zajebao, a naplatio ti je kao da je sve u redu. Zovi ih ako ne znaju da "ispitaju žice" mogao je da kaže : "Izvinite kod vas je nestandardno ja ne smem da povežem ovo..." I umanji cifru za uslugu koju nije obavio. Naravno, tebi to ne rešava stvar ali ipak...

Link to comment

evo, iz garancije: "na prohromski kazan 15 godina, bezuslovno. na elektro-komponente, sigurnosni ventil i ostale delove, 25 meseci". Kaze majstor lak i jeftin za odrzavanje.

Link to comment

Nesto sad razmisljam, ako zovem ove da mi srede ovu nnihovu brljotinu, pa oni ce opet istog da mi posalju, koji se mozda priucio usput, pitao nekog, ali to mi i dalje uliva nesigurnost.

Link to comment
11 hours ago, gospa buba said:

mogu da se kladim i da je isti deda :D

Molim te, Bubi, to je deda ing Arsen :sleep:

Najbolji je što je bio doveo sa sobom "šegrta" da mu pomaže a šegrt stariji od njega 20 godina.

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Molim te, Bubi, to je deda ing Arsen :sleep:

Najbolji je što je bio doveo sa sobom "šegrta" da mu pomaže a šegrt stariji od njega 20 godina.

znala sam! gosn arsen je kralj, zavrshio pogonski etf, njegovi asistenti su bili moji profesori. super smo se naprichali :D

Link to comment
48 minutes ago, Jumanji said:

Nesto sad razmisljam, ako zovem ove da mi srede ovu nnihovu brljotinu, pa oni ce opet istog da mi posalju, koji se mozda priucio usput, pitao nekog, ali to mi i dalje uliva nesigurnost.

 

Ma nema šanse da ti pošalju istog, ovo je zaista posao za električara.


Taj vodoinstalater može jedino  da otkači bojler sa struje, kao što je u startu trebalo da uradi. Električar posle treba da utvrdi gde je faza gde je nula i što je najvažnije da li vodovodna instalacija u kupatilu, uključujući i bojler, uopšte ima uzemljenje. Meni se čini da kod tebe od starta elektroinstalacija nije kako treba.

Treba da zoveš električara što pre, a do tada ne uključuj bojler.

 

Link to comment
13 minutes ago, Jumanji said:

Nemaju ovi elektricara, pitala sam juce.
Pa majkovicu imala sam bojlere do sada, nikada problem nije bio sa strujom emoji54.png

 

sasvim moguće da je problem postojao i ranije, ali si imala sreće...

čini mi se da bojler uopšte nije uzemljen

Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

@gospa buba

 

:lolol:

Pa genijalno! Ne znam je li nam on iz kraja, meni ga doveo komšija kojem je tog dana nameštao kuhinjski bojler.

 

pa naravno, meni ga poslli neki paviljonci  iz preduzeca, chovek se ziv  chudio shto toliki inzenjeri ne mecu sami sebi bojlere :rolf:

 

odlichan lik! ne znam dal je iz kraja, svuda radi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...