Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

10 hours ago, Блок_64 said:

 

Постоји.Прва је да их сечеш брусилицом (димјамантска полоча) или да ти дам неку од хоби варијанти машина за плочице пошто ми скупљају прашину у магацину.

:tongue:

Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    670

  • mire

    521

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

On 9.4.2019. at 18:53, adam said:

 

evo. sad cekam da se osusi pa cu da rknem graut, sacekam, ocistim i ide napolje da se izlakira donja strana. pa na osnovu. to cu sutra, nadam se. zasad ide po planu. 

 

image.png.e8ee8cf98fd3f3d654f8b3535bcc6fa7.png

 

Супер си урадио.

Само не знам да ли ти је овај шпер водоотпоран, може да крене да бубри и да се криви ако није.

 

Следећи пут узми оне ОСБ плоче, водоотпорне су и јевтиније.

 

Link to comment
22 minutes ago, vathra said:

 

Супер си урадио.

Само не знам да ли ти је овај шпер водоотпоран, може да крене да бубри и да се криви ако није.

 

Следећи пут узми оне ОСБ плоче, водоотпорне су и јевтиније.

 

Da i ja sam pomislio da ce da povuce , prvo vlagu iz lepka? Mzda neka plastika je bolja?

Link to comment

Baci ti to, za svaki slucaj. Makar je i lepo ali nece da potraje duze od 2-3 godine a onda moras opet da rintas


Tako i ja popravljao bicikl pa mi se zapalio i ne mogu dugasim. Pa ga nekako zatrpao sljunkom, nedavno sam se probudio

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Nisam se dobro provela sa bojleri.net

Ok, naruciila Elit 80l, dogovorila montazu sa majstorom koji usluzno radi za njih. Dosao posle 4 sati kasnjenja, bez objasnjenja, izvinjenja, skinuo stari, namontirao novi i sad bio problem sa diodom koja nije htela da svetli, kaze problem sa 0 fazom. Premoscavao nesto, mucio se, nemam pojma, tek proradila dioda...jeeee

Ode on, pocistim za njim, da operem ruke iznad lavaboa WTF peckaju me ruke vrlo neprijatno [emoji54] Struja?
Iznad kade ne pecka, kada iskljucim bojler ne pecka ni iznad lavaboa, dakle struja.
Zovem coveka od danas, kaze nemam pojma nula nije bila i plavoj zici vec u zuto-zelenoj, morate sa zovete elektricara.
Je bo te!

Link to comment

Ne može da se pravi lud, kada je on taj koji je montirao bojler! Zovi firmu ponovo i reci im problem.

 

 

Sada mi žao što sam ih predložio, ali sam zaista imao dobro iskustvo i all in one uslugu.

Edited by Ras
Link to comment

ja danas takodje montirao Elit 80, nakon sto je nesrecni Ariston vale 80 u nedelju ujutro procureo u neporvat nakon 5 godina. Bacanje para sve sto nije prohrom domace proizvodnje, zajebite gorenje, bosch, siemens aristone. Skupo naucena lekcija.

Link to comment
Ne može da se pravi lud, kada je on taj koji je montirao bojler! Zovi firmu ponovo i reci im problem.
 
 
Sada mi žao što sam ih predložio, ali sam zaista imao dobro iskustvo i all in one uslugu.
Ma meni je bas to trebalo all in one, al jbg nisam imala srece, nisi ti kriv.
Zvacu ih sutra naravno.
Link to comment
3 hours ago, Jumanji said:


Zovem coveka od danas, kaze nemam pojma nula nije bila i plavoj zici vec u zuto-zelenoj, morate sa zovete elektricara.
Je bo te!

 

Он под тим условима није ни смео да монтира бојлер ако је тачно то што каже,јер нико неће уважити гаранцију због дебила који не зна да монтира бојлер.Ако ти треба мајстор за бојлер јави послаћу ти број.

Link to comment
3 hours ago, Strucnjak said:

ja danas takodje montirao Elit 80, nakon sto je nesrecni Ariston vale 80 u nedelju ujutro procureo u neporvat nakon 5 godina. Bacanje para sve sto nije prohrom domace proizvodnje, zajebite gorenje, bosch, siemens aristone. Skupo naucena lekcija.

Hehe, i meni nakon krepavanja Aristona matori majstor preporučio samo i isključivo Elit sa prohromskim kazanom i to kupimo preko njega jer ima neki popust kao. 15 godina garancije, deda montirao, sve šljaka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...