Jump to content
Miralem

Majstorski topik

Recommended Posts

Блок_64
1 hour ago, namenski said:

konac_teflon.jpg

Jos stariji majstori koriste teflonski konac :sleep:

Који кошта више него комплетна чесма са вирблом.Пре ће бити да ће користити тефлон траку.

namenski

Nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftino, to pod 1. :sleep:

A pod 2, taman je toliko bolji od teflon trake koliko je od nje skuplji.

mammy two shoes

majstor koji mi je u ponedeljak montirao sanitarije. koristio je teflonski konac. prvo zagrebe ek ventil papagajkama upravno na navoj, a onda namota konac. to grebanje je, pretpostavljam, mala tajna velikog majstora. tvrdi da se traka losije pokazala od konca jer hoće da spadne. majstori otisli, kupatilo jos drži vodu, a ja jos uvek čistim kuću.

djordje geprat

juče sam u komšiluku skinuo kabl sa starog šporeta da bi ga prebacio na novo kupljen. kada sam skinuo zadnju zaštitnu ploču video sam nešto viđeno jednom prilikom pre 20 godina. ovaj šporet, proizveden u nemačkoj negde šezdesetih, pločica kaže neki GMBH iz darmštata, ima razvod do prekidača i do ringli golim bakarnim sabirnicama razdvojenim porcelanskim odstojnicima. bez perli. pokažem komšiji, on pita "pa zar to nije opasno". pitam ga što ga menjanigde truo, oštećen. kaže da su ringle oslabile. inače nebi.

eto. bilo mi je zanimljivo što sam ponovo naleteo na tako nešto.

čekmeže

Čime skinuti kamenac iz keramičkog vodokotlića?

kud u maglu Simoviću

pa sirće brate

isprazni kotlić, pa naprskaj sirće s onom prskalicom pusti vodu, ponovi par puta i trebalo bi da je ok

čekmeže

Gde mi je glava...

Frank Pembleton
Gde mi je glava...

U vodokotliću...

*edited by mod

Jel ima neko preporuku za mašin bravara? Treba da mi izdigne ogradu na terasi i zameni i okapnicu.

Internet se nije pokazao jel mi pretraga uglavnom izbacuje obične bravare, Tita, vic o maši i medvedu...

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Блок_64

Imam ja odlicnog ali nemam njegov broj.Tacnije promenio sam aparat i kako mi nije prekopirao njegov broj ne znam,ali imamo resenje.

Njegov broj sam poslao nasem kolegi sa foruma sa nikom  ljakse.

Ako imamo srece da je on sacuvao broj neka ti posalje.