Jump to content
IGNORED

my library


PussyGalore

Recommended Posts

sta je ono, aleksandrijski kvartet ili sljivin cvet u vazni od zlata?pravi nered, a svidja mi se i onaj kredenac koji se nazireznas sta bghost, umesto da budes primer ostalima, kao nadlezni organ, a ti se solidarisao sa undecided pa i bi i ne bi...daj da vidim bar te dzakove krompira.anything goes

Link to comment
pa bravo i tebi constanza...
fala pusi na podršci, ali kao što ti reče, i nije big fakin dil.. wink.gif
Costanza, pa ti si italijanista? :o
a) a-a, postmodernista. :D podbe) pa šta, i ti si. :P c) jok šišarke :s_p: d) misliš da niko ne bi kupio DZingarelija onako za svoju dušu? shockproof.gifA imam i De Maura.. :naughty:e) ("Se oggi fosse la sera di nataleE domani il giorno di nataleNon ci divertiremmo un po', bambina?") :) ...
Link to comment
Zaboravio si da ponoviš i pravdanje za Koelja. :P
Znas kako je, mora da se misli na reputaciju (posebno ispred jedne Pussy).Nego, link je opet puk'o, imao sam neke probleme sa photobucketom, no posto nema vise Edita za starije postove, onda nish'. <_<
Link to comment

ne znam odakle su stihovi i :blush: se zbog toga...

a) a-a, postmodernista. :D podbe) pa šta, i ti si. :P c) jok šišarke :s_p: d) misliš da niko ne bi kupio DZingarelija onako za svoju dušu? A imam i De Maura.. e) ("Se oggi fosse la sera di nataleE domani il giorno di nataleNon ci divertiremmo un po', bambina?")[/color] :) ...
Pazi, da mi nisi rekao da imas i De Maura, bila bih ubedjena da su u pitanju sisarke, ovako....Imam i ja oba, ali ne a livello agonistico, vec sto moram... wink.gif
Link to comment

Ilford!tako je Indijanovicu, biblioteka je odlicna ,ocekivano, ali Ilford...potseca na mladost i crno beli film u Zenitu, mracnu komoru od sobe,razvijanje filma, lepotice modele i reflektore od kojih je jedini preostali na slici na ovom topiku.magija nije nestala sa digitalizacijom, promenila se samo, celuloid ima i uvek ce imati svoje mesto.glede edita...da porucim moderaciji- glupost totalna.samo zbog toga da oprostimo , neiskustvo i par malih sujeta na stranputici.recimo da je to i jeste malo.nedovoljno.sedi1.otprilike..

Link to comment
Znas kako je, mora da se misli na reputaciju (posebno ispred jedne Pussy).
Naravno, pussy je već nekoliko puta istakla da neguje eklektičan stil, ne može tu da prođe bilo šta..I sam sam već bio spremio slično objašnjenje za 1 Pavića koji se vidi, srećom, niko to nije prokomentarisao. :brišeznojsačela:

ne znam odakle su stihovi i :blush: se zbog toga...

Pazi, da mi nisi rekao da imas i De Maura, bila bih ubedjena da su u pitanju sisarke, ovako....Imam i ja oba, ali ne a livello agonistico, vec sto moram... wink.gif

Eto, ja crpim iz izvor? koje ti ni ne poznaješ.

:DMa narezao mi Moderc, i to još u vreme dok nisam ni imao komp. :ph34r: I hoćeš li više okačiti tu svoju policu? :rolleyes: :P

Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo, Costanza, 4 your eyes only...

Aj` sad lepo otkrij izvor, da ne saljem brata Djuru... wink.gif

libr.jpgPostedecu vas prirucnika vezanih za business russian, ostale knjige su ili po neuglednim kutijama ili po neuglednoj Srbiji...

Link to comment
Evo, Costanza, 4 your eyes only...

Aj` sad lepo otkrij izvor, da ne saljem brata Djuru... wink.gif

libr.jpgPostedecu vas prirucnika vezanih za business russian, ostale knjige su ili po neuglednim kutijama ili po neuglednoj Srbiji...

Pitaj Larka i gazzu. :P

Ahaha, tu je Zanichelli kutijčina, da na nju beskorisno pada prašina.. :D Bredberi u sredini, iskusno, da se obezbedi u slučaju da rukopisi počnu da gore. wink.gif Dokins mi još nije pao šaka, bio skup na Book Fairu. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...