Jump to content
IGNORED

my library


PussyGalore

Recommended Posts

vidi pussyveeeliiikaa biblioteka tzv sajam knjigaatmosfera prilozena,educatinal center Jelen iz Niksica za spustanje adrenalina.pa240178pq5.jpgode dobar deo plate za rodjendanske poklone dvema klinkama umesto nakita i mobilne telefonije. Dokins nije stigao na sajam, prosvercovao sebi malo Hokinga na metar i Tarkovskog.pa240177wv2.jpgsutra?u diznilend za veliku decu. pa nek robijam.

Link to comment

pošto je rogonja, toco? on topik: bivajući pripadnikom radničke klase, nemam u posedu fotoaparat, pa tako ni tu prefinjenu naviku da slikam svoje shelves, ali evo ipak 1 od pretprošle godine koju nađoh u svojoj arhivi, manje-više je sličan raspored i sada: dscn0960tw8.jpg

Link to comment

he he može zahvaljujem :) ima još po 1 red gore i dole ali se ne vidi, iznad je uglavnom filozofija, mitologija i ostala psihologijadok su na dnu talijani, nemci a ne bez razloga pridodao sam im i hamsunaa dole i CAPS LOCK! :)

Link to comment

opa bato, izgleda da je ipak potrebna flasa-dve piva za nase hrabre muskarce.toco, vrlo relaksirajuci izbor : malo pop filosofije, malo pop nauke, onda si ga malo prosarao sa malo pop politike i sociologije, utemeljio sa pop religijom , dodao kao zacin ko zna po koji po redu recnik englesko-srpski, za svaki slucaj, i onda onako zajebao sve /pa i mene/ sa istancanim, ezotericnim, sofisticiranim ukusom, onako...samo za one 'hermeticne' , culne i senzualne, voila tarkovski, pa ti pussy, u svojoj 'galoreness', vidi.costanza,za radnicku klasu s obzirom da si slikao samo srednji deo , bez gornjeg i donjeg i sa strane, izvini...to vec ide u upper middle class /in my book/, pa ti budi skroman koliko hoces, costanza.najsimpaticniji su mi kompleti koje svi imamo. ovde je skoro nemoguce naci takve jednoobrazne kolekcije osim enciklopedija i naravno sekspira, mada i njegova sabrana dela mogu da se nadju u jednoj knjizi sa finim tankim papirom, kao biblija.pa bravo i tebi constanza... citam negde kod nas 75% funkcionalna nepismenost./ne aludirajuci na ovaj skroman odaziv nase male zajednice od @ 400 clanova na 'pokazi-mi-svoju-biblioteku-reci-cu-ti-ko-si' topiku koji iskljucivo pravdam neskrivenom skromnoscu, nepretencioznoscu i stidljivoscu srpskog naroda i narodnosti/ajde, navalite...nije big f-ing deal.

Edited by PussyGalore
Link to comment
kad budem imao svoj stan (za, tako, .. jedno 30 godina :ph34r: ) jedan zid ide skroz u police za knjige.
Bas htedoh da kazem kako ste me rastuzili ovim topikom, te da se iskukam i zaspem vas vagabundskim patosom...ali vidim da je Kelt bio vehementniji...Valjda jednog dana- a onda cu samo knjige useljavati nedeljama... :Dedit: Costanza, pa ti si italijanista? :o Edited by Joshua
Link to comment
/ne aludirajuci na ovaj skroman odaziv nase male zajednice od @ 400 clanova na 'pokazi-mi-svoju-biblioteku-reci-cu-ti-ko-si' topiku koji iskljucivo pravdam neskrivenom skromnoscu, nepretencioznoscu i stidljivoscu srpskog naroda i narodnosti/
Neki od nas sto lutamo po svetu, lungone dromensa, nemamo ni biblioteke, ni police, ni kuce...A rado bih kacio, zna se da sam za kacenje.
Link to comment

e da, taman napunim zid pan-biblioteckim sadrzzajima, vrate se divlji, bi-sadrzzaji se pakuju u kutije, pitomi se sele i stalno tako. jedna od brojnih polunasumicnih hrpica koje se zacas niknu negde po prostorima kojima trenutno boravim.

post-343-1193573116_thumb.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...