Jump to content
IGNORED

my library


PussyGalore

Recommended Posts

wow, kakva doba ideja, dacu se na uslikavanjehuh, treba spremiti knjigin okolish auuuujel pussy, a sto se sluzis ogledalom, nebil smo bili mislidovani glede broja njiga, a?predivne fotke, na prvoj mi je atmosfera strare dobre engleske iz znacajnih kadrovafilma ili tv drame, kako vec inglezi umeju sjajno da zgotove - u lapmu se zaljubila, fotka tvoja ili cheda ti.. prifenjeno licemedj papirima i knjigama, radno i kreativno neredno radno, presse papier mmm (nekad srela shopenovu prelepu shaku,ne kupih, sad se setih, zazalih)druga, o koliko romanticna, svetlo kroz zavese vetrom napuhane, kao jedra (tako vidim), mirishe na drvotreca - si ti mislila da se ogledalo nece videti, a?prekrasno.romanticna, odgovorna, prebogata licnost,provokaciji sklona, igre radi ( sad je jos jasnije ono koliko se u forumu ocita/ucitati moze nehotice) ..- tako talog soca kaze, on ne lazepussygalore!

Link to comment

ovo su stare slike, 'before', posto rusim neke zidove, s tom namerom su i slikane , ja inace negujem eklektican stil, iz tog razloga i pravim open space, kao loft da bih uz klasican namestaj stavila flipper i juke box na koje sam strasno ponosna jer su originalni iz 50s...nemam ovde slike , u toj sobi su jos tri stolice 'wasilly chair', 'barcelona chair' i naravno, bez eames lounge chair ne moze da se zamisli spavaca soba.ne mogu da odolim stolicama i tako nekim retro komadima.ajde, sibni i ti neke slike, bas me interesuje interior /jeste intimno, ali to je kod mene vec profesionalna deformacija da zavirujem u tudje stanove i kuce/moja, koje crno cedo...

Edited by PussyGalore
Link to comment

znas kako bghost, ja sam od onih koji kupuju , po mogustvu, samo tvrdi povez, i po mogustvu, prvo izdanje...sticajem okolnosti imam tri biblioteke, ona u beogradu je zaista impresivna jer imam oko 1500 knjiga, ova na slici je 'imigrantska' knjige koje sam kupovala za ovih 15-tak godina , a posto zivim u dva grada, ovde gde sam trenutno je najsiromasnija, koju cu mozda i da slikam.

Link to comment

hocu, samo da uslikam, pa kacim,chairove sto si pobrojala wubovala bih. docim, ne bih trolovala, jer mi nije obicaj, al sam ober zainteresovana da mi zadjes po kuci(bas u ovom, koje cu i slikati, stanju - notirati da nema r a mogla bi se slovna greska ugoditi, froida radi; u zagradi sam!),jerbo od ove kuce treba lofta smisliti, oci mi ispadose od premeravanja i shacovanja zidova, koje bih da ne vidim,a u zamenu za prostor i obavezno gledanje na bastu. za sada samo komp ima tu sjajnu poziciju, te insistiram na pogledu preko ekrana, a ne,recimo po podu, gde su kutije sa knjigama, zatrpane, notama, fotografijama 'sad cu ja to u albume', crtezima velikog deteta 'samo da kupim ram, pa na zid' i zastrasujucim brojem 'sta cu s'ovim, mila majko'sledi - slikam i kacim

Link to comment
moja, koje crno cedo...
woho!jao, kad pomenu temu zivota na nekoliko strana svetapa to je tema za sebe, a seljenje i ne seljenje knjiga.. meni stalno, valjda kao i mnogima, stalno fali bas ona knjiga koja nijetu. i lepo je vidim gde stoji tamo gde jeste, daleko od moje ruke.onda neke preselim, a sta vredi, kad sam ja preterano pokretnatek o partiturama, to ne smem ni da mislim, neka od najlepsih lajpcig izdanja sunetragom netrasla u nekoj od brojnih selidbikako god da okrenes ( a okrecem li, okrecem), kelner dodje i ispostavi racun u emotivno/nervnoj/bespomocnoj/besnoj i drugim valutama as well
Link to comment

hop.ma, nema pussy neuspesnog prvog koncerta.. nisi imala dobru profesorku. greske? pa zato se i svira javno, da se detefamilijarizuje sa 'podelom dozivljaja' i opusti, a i da uvidi znacaj ucenja tzv motorickog sviranja ( bekap za rupe u meemoriji, recimo)samo profesor moze da sve preokrene i podstakne, pohvali, aplaudira i sve redom, pa uz kreativan komentar, deteje presretno i navaljuje na instrument s radoscu.maaaaajke mijesam. slatka slicica, jedva je te vidim, ja nemam svoje prve druge i desete, jer tada jos nije izmisljen foto aparatil to mom selu nisu javilia bila bi ta fotka bas na polici, ja gde bi bila, uz skulpture & druge knige tj unutarnje egzib potrebe i slicne intime. smile

Link to comment

vidim i ja da je minijaturna, tek sam jutros savladala vizuelnu prezentaciju.pa zavrsila sam s mukom osnovnu muz. uporedo sa regularnom, isto s mukom.mislim, nisam bila ponavljacica, naprotiv, ali nesto nisam bila odusevljena.da, zavisi od profesora , pa bar da sam nastavila sama, da improvizujem kao dzez nesto, bar pop, bitlse, ma bilo sta...nema kvalitetnijeg dozivljaja nego na nekoj od partyja-vecerinki kada neko sedne uz klavir...ma znas vec scenu, 'filmska'...ja nazalost znam do pola turski mars i za elizu, ne napamet, uz note

Link to comment
post-20-1192239028_thumb.jpgpost-20-1192239150_thumb.jpgmalo isecaka iz salona, par fetis strari uz knjige: metalni konj - lepa prica, dushu hrani ( jer kum nije dugme, a antikvarnica bese kao san)tabure iz jerusalima, poreko njega sardinija rucni rad mini tepih ( mozda ima ime, ja ne znam),kolalicionog gitara, koju u napadu spremanja stavim u futrolu, al sta vredimoja soljica za jutarnji nes (ne pipaj, pucam)na podu caspopis o dekoracijikako se zateklo, tako sam slikala, kod mene se krs podrazumevaima jos, mnogo si me zaintrigirala ovim svojim tpikom, cudo koliko sam o sebi otkrila,gledajuci kako da slikam, a da nije familijarna, a posebno, muzevljeva nota predominantnane nadjoh takav ugaou 4 ruke? uvek. Edited by elle
Link to comment

bravo elle!prava evropska intelektualna biblioteka sa svim pazljivo izabranim mementoes i sarmantnim neredom.ostali peeping toms eat your heart out!mogli ste bar omiljenu knjizaru da slikate, jednu knjigu, dve, sve se racuna.bravo, bravo elle...tako se to radi. o detaljima kasnije.

Link to comment

haha, i ja drzim pljosku na polici za knjige! :)fotke cim uslikam.dobra ideja za temu, mada, ne znam da li medju ljubiteljima knjige ima dovoljno egzibicionista. u svakom slucaju, kada kod nekog prvi put dodjem u stan, prvo se zalepim za knjige. mogu puno da kazu o vlasniku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...