Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

odlicna kupovina, mogli su to josh prosle godine, umjesto ibre. mislim, strasan je igrac ibra, ali nije on tip kakav treba barci. sad sa villom su skoro savrseni. ibra je valjda stavljen na transfer listu

Link to comment

Ljudi, Murinjo je Realu neophodan.Takođe, Murinju je neophodan Real jer je isuviše veliki trener da bi se zadovoljavao klupom timova koji jesu u vrhu ali nisu top teams kakvi svakako jesu Real Madrid i MU.Najuspešniji Realov trener u zadnjih 10 godina je tadašnji anonimus Del Boske.To će biti spoj najtrofejnijeg svetskog tima i najboljeg svetskog trenera(SAF je svakako tu ali njegov život je MU ).Falili su jedan drugom i spoj je bio neminovan.Svaka čast Čelziju i Interu ali Real je Real, a Murinjo je ipak- Murinjo.Očekujem totalnu dominaciju Real Madrida na svim frontovima u godinama koje dolaze.Mislim da čak postoji mogućnost da postane Realov SAF osim ako ne bude imao ambicije da nakon sigurnog neuspeha MU (nakon odlaska SAF-a) bude ono što će sada biti Realu.

Edited by Selektor
Link to comment

meni uoste nije bilo jasno sta je radio sa dovodjenjem ibrahimovica. sezonu ranije je imao verovatno najbolji fudbal koji sam gledao sa anrijem i etoom koji su sasvim drugaciji tip napadaca. reko bih da ovaj prvi u tenkovima koji samo završavaju (ibra, vijeri, berbatov, žiga), a ovi su oni koji znaju da vrate loptu, prodju po strani, sklone loptu u prazan prostor itd.

Link to comment

^^real je imao najboljeg trenera svijeta prije 2-3 godine, koji je sa timom dosta jeftinijim od ovoga osvojio titulu. istina, protiv sebe je imao i slabiju barcu, ali svejedno. a sumnjam da ce ostvariti dominaciju pored ovakve barce. sigurno hoce osvojiti poneki trofej, ali dominacija...sto se ibre tice, ne slazem se da je on samo razbijac tipa vieri. on je itekako brz, odlican tehnicar, ima strashan shut. no, problem je sa njim sto nije toliko timski igrac, on trazi da ekipa radi za njega, a tesko da u barci to moze dobiti

Link to comment

ma ibro je sebicni boske, inace zna sve o fudbalu.jebiga, ako se 1 anri mogao prilagoditi taktici i igrati krilo maltene, morao je i on.osim ako mu pep nije rekao da radi to sto je radio, odnosno nije radio.

Link to comment

ako su pametni to će i da urade a ne da zatvore prostor za bojana i pedra. inače ne znam zašto se pedro potcenjuje, čovek je imao odličnu sezonu, ima sjajan udarac, kao i završnicu uopšte a pritom je nekakav krilni napadač.

Edited by dillinger
Link to comment

Barselona je spremila ponudu od 80 miliona funti (oko 93 miliona evra) za napadača Mančester Junajteda Vejna Runija.U Barseloni će narednog meseca biti održani predsednički izbori i trenutni predsednik Đoan Laporta, kao i njegov suparnik Sandro Rosel pokušaće na sve načine da privuku što veći broj glasova, a javno iskazivanje interesa za Runija svakako će doprineti rastu popularnosti kandidata.predizborna kampanjaSamo ne znam sta ce im Runi, kad em nece otici nikad iz MU, em imaju Vilju koji je slican tip igraca. Pedro ce imati mesto na krilu uz Mesija i Vilju.

Link to comment

možda da džoraju vilju koga je saf i ranije želeo za runija, a za razliku u kešu manu bi mogao pazariti još 1 krštenog igrača? mada mislim da je vest neverovatna. pre svega ne vidim ko je to obecao, a onda niko ne pise ni kakav je odnos snaga u suprotstavljenim taborima

Edited by Hustler
Link to comment
Vilja je igrac tipa Etoa, bas to sto posrbica kaze, bice tu akcija i akcija.
Sto nas vraca na pocetak price zapocete pre godinu dana - koji im je racku trebalo da prodaju savrseno uigranog, 20+ garantovanih golova po sezoni igraca, egotrip oslobodjenog (ok, u odnosu na Ibru da se ispravim) Etoa?! :mellow: Ako je marketing u pitanju ok, Ibra jeste veca zvezda od Etoa, nema zbora, plus Nike-ov je igrac, sve stoji...Ali stoji i da je uprkos svemu tesko iko i u najludjim pesimistickim prognozama mogao pretpostaviti ovakvo raspadanje "Sveda". Sumnjam da ce dobiti jos jednu priliku u Barci...
Foster u Birmingemuhttp://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6649013izgleda da ce SAF juriti i golmana
Danas je izjavio da i dalje smatra da je Foster najboli engleski golman ( :lol: ) ali eto, vise srece u sledecem izvlacejnu. Inace 6 miliona funti jos ne mogu da poverujem da je Utd toliko platio Birmingemu da ga nosi :P Takodje je pijani lukavac izjavio i da mu ne treba jos jedan golman - da su mu dosta vd Sar i Kuscak kao i da ce u treceg golmana biti promovisan mladi Ben Amos koji je proslu sezonu bio u Moldeu na kaljenju, sto je do jaja sto se tice trenda produkcije igraca iz svojih redova. Mada znajuci SAF-a ne bi me cudilo da vec veceras objavi dovodjenje nekod high profile golmana. Ipak mozda je realnije da to ostavi za zimu posto je vrlo cesto znao da pogodi sa zimskim kupovinama, pusti igraca poluzesonu da se privikne i od avgusta ima regularnog igraca... Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...