Jump to content
IGNORED

Transferi


ducca

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    521

  • Weenie Pooh

    379

  • borris_

    354

  • ducca

    348

pa dobro, nije recheno da nece dovesti i odbranu. ipak, nadam se da nece torres u city, uchinio bi ih uzasno antipaticnim. neka ide u utd, vishe je nekako za njih.

Link to comment

... a ujedno, izgleda da bi uskoro moglo da bude i ozvanicen prelazak ville u barcu

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Cesc navodno u "emotivnom" razgovoru face 2 face sa Arsenom rekao da zeli da ovog leta predje u Barcu. Ali kakav bi to sex bio iduce sezone isuse, Brazzers im ne bi bio ni do kolena. Xavi, Cesc, Iniesta, Messi :jerry: Pellegrini sutra dobija nogu i sada je vec gotovo izvesno da Murinjo ostaje u Madridu i posle finala. Mada mi je malo trulo sto se o tome toliko prica i sto sam Murinjo kenja i doliva ulje na vatru pred takvu utakmicu koja je utakmica zivota za vecinu njegovih igraca. Moze ovo dosta poremetiti ekipu...Inter navodno vec u pregovorima sa Benitezom :smoris:Tevez se kao smorio Citijevom luzerskom sezonom (ne znam sta je ocekivao) i sad bi da predje nazad u Bocu. Samo ne znam ko ce da mu plati njegovu simbolicnu platu. City juri Gurkufa u medjuvremenu.Man Utd se raspitivao za Suareza :isuse:

Edited by ducca
Link to comment
... a ujedno, izgleda da bi uskoro moglo da bude i ozvanicen prelazak ville u barcu
U današnjem Blicu piše da je izjavio da bi voleo da ostane u Valensiji.
Link to comment

Kako za koji dan, pa mogli bi bar da sačekaju sa prođe SP. O čemu da pričaju poslenici RTS-a ako se svi sexy transferi budu obavili pre?! Kako Aca da uđe u analizu svakog značajnog pogleda bačenog ka klupi protivnika na kojoj sedi potencijalni budući trener, svakog haj-fajva sa potencijalno bivšim saigračem? angry.gif

Inter navodno vec u pregovorima sa Benitezom :smoris:
S konja na magarca. Od blata će da prave Specijalnog :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...