Jump to content
IGNORED

Exit 08

Gonzo

Recommended Posts

a tko je karoljub?elem, patka je bila vrlo pristojna, u smislu cirkuskog benda, kakvim su uvek i trudili da se predstave.miljama ispred pistolsa, u svakom slucaju.da ih nisam odgledao, bilo bi mi zao, sto se neb moglo reci u slucaju da sam propustio pistolse.da nije bilo nesuvislih i smesnih continih komentara izmedju numera, neb imo ni 1 zamerku.

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mp40

43

• Gonzo

41

• Biohemija

32

• melankolic

30

kakva jadnost, kakvo nepostovanje javnosti i publike, sajt exita ugasen do najave sledeceg. znaci community je dobar dok se ne kupi karta, a kada se posle festivala pisu utisci nepozeljan je... da ne pricam o pregledanju programa ranijih festivala. sakrijmo sve tragove da nas ne provale. kakvi neozbiljni balavci.
ejmen
i patka bi bila bolja od pistolsa, ne bivsi tamo znam da je tako i bilo. ne treba mi niko od vas sisara da mi kaze dal je patka bila ovakva il onakva.
he, he , pa niko to nije ovdi ni sporio.
he, he , pa niko to nije ovdi ni sporio.
Doduše, ja sam se malo u stihovima zavitlavao na račun PP, ali mi se dopao njihov nastup, osim onih Čontinih opservacija između svirke. Mislim da je mini-koncert na Egzitu bio lepo priznanje bendu za rad, pa i neka vrsta satisfakcije za to što su im vlasti zabranjivale koncerte.

Preslusah posle duze vremena neki stari live PP-a i videh da je Conta i te 80.-te na isti nacin komunicirao sa publikom. Jednostavno, takvi su.

što je tragično. Trideset godina kasnije pričati iste stvari kao kad si bio klinac. Iste stvari pred 500 ljudi 1980. i pred 20000 2000neke.....during the war....Nastup Ministrija je primer kako treba da izgleda nastup benda na najvećoj bini najvećeg festivala u ovom delu Evrope u 21. veku.A ne da se držiš za mikrofon i pričaš ko je šta prcao.

• Create New...