Jump to content
IGNORED

Exit 08

Gonzo

Recommended Posts

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mp40

43

• Gonzo

41

• Biohemija

32

• melankolic

30

jel moze neko da napise da je juce na bordelu bilo ocaj? cisto da mi ne bude zao sto sam napustio svadbu na pola, presvukao se na ulici, otisao na somborsku autobusku i saznao da sam omasio bus za ns, pa morao da se u tuzi i bermudama treznim na ostatku svadbe?

Edited by Hustler

Upravo se vratio s plaze kod kampa. Ne znam kome je pala tako dobra ideja na pamet da danas sviraju kandakodza&karapandza?Oliver nije znao gde se nalazi. Krelac!

ja gledao gogol na tvu. liche mi na nemanju and the no smoking orchestra. uzas. a juliette se doima toliko fake da je to strashno.

Gogoli Pokidali! Ja ih gledo drugi put i ne znam koji mi je bolji. Iskreno, poletno, prkosno udarnickiRekao juce mnogima i ponovicu! Ne dajte da nam Nemanja Beckovic ogadi gomilu stvari koje iskreno valjaju.

...ja otisao u petak kasno uvece, razmisljajuci kako ce garnije da pusta carski...i kako sam ze zajebao, toliko je jadan set bio da je to strasno, prosetao se i zapalio...rekli mi posle da su 2 many dj's przili bas dobro al' jebi ga, ozracio sam se.......u subotu, kada sam vec shvatio da glupi organizatori nece pomeriti nastupe tako da afrika bambaataa i k&d ne budu u isto vreme, morao sam da se odlucim....i dilema je trajala tri milisekunde, odlucio sam da izblejim na mainu, a polovinu k&d sam vec slusao...manu cao mi je bas prijao i bio pozitiva, mozda zato sto nisam dosao zbog njih i izdaleka slusao cert...bili su mi simpa......a onda...

...moram novi post, a onda Afrika Bombaataa...konacno mi se desilo to, da cujem pravog dja, koji pusta pravu muziku, koji vrti ploce na pravi nacin i koji je jednostavno pravi lik...sve sto sam ikada slusao u zivotu je bulja u odnosu na parti koji pravi zulu nacija...malo, ili malo vise mi je isao na kurac onaj bledoliki mc smarac, ali ko ga jebe, nista nije mogao da pokvari koliko god da je srao......mislim da ovakvih likova vise nema...niko vise ne pravi takve zurke, a ne znam ni da li ih je pre bilo vise...znam da nikada nisam video da bilo ko tako dobro pogadja stvari kao ovaj car i jednostavno rasturi...vise ne postoje majstori koji umore publiku od djuskanja, uvek bi svi hteli jos....afrika bombaataa dodje, natera te da djipas kao lud, oduzme ti svu energiju i podari najbolju zurku u zivotu...hail, kralju.......dzaba sve, ne umem ni da objasnim koliko je bio dobar cert...

Jebo te miš kako sam samo srećan!!! The Hives ''objasnili'' što bi teacher rekao, kako treba i šta jeste!!! Čonta i matorci jbli kevu i prezadovoljan sam... međutim, Pistols su me takooo jakooo smorili da nemam reči, zapalio doma, jer radim ujutro... 'bem ti kapitalizam... a ja vlasnik firme... fuck...

• Create New...