Jump to content
IGNORED

Exit 08

Gonzo

Recommended Posts

Jebena gužva na EXIT-u! Stigoh na pola Wellerove "From The Floorboards Up" zbog nekih pijanih mamlaza, pa molim cenjeno forumsko življe za odgovor: sam nešto propustio (aka: je l' tamburao nešto pre ovoga?) ili sam došao tačno na početak uživancije?

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mp40

43

• Gonzo

41

• Biohemija

32

• melankolic

30

Evo i ja kao veci postovalac lika und dela... jeste malo izgnjavio. Ocekivao sam vise Jama, Style Councila a manje najsporijih stvari koje je jos nakarikao da traju i duze. OK je on ali trebalo je da zna da je ovo festival i da nije sve njegova publika... Mada, zabole ga.Eton Rifles je zato bila.... UUUUH! Tobic Tobic bio smesan.Edit: jedva cekam Gogol B. i Client

Edited by Mp40

auuuuuu ljudimeni je weller bio jebeno dobar, ali jebeno.jeste svirao je 0 pesama od style councile, od meni najmiljenijih takodje 0, ali je jebao kevu. covek je za 20 minuta odsvirao 6,7 pesama.ethon rifles - samo cu reci :Hail:@note....: to mu je bila 3 pesma ako se ne varam.naravno da bih ja vise voleo da je svirao manje novih, vise pesama sa pocetka celokupnog opusa, ali u pocetku je bilo 1 za 1, doduse uglavnom sa zadnjh par albuma.pre toga eva braun trt, bolje da nisu ni sviraliedit: idem sad da vidim kako je to izgledalo na tv

Edited by smorenko

Eva Braun - Imam utisak da su oduvek bili potcenjivani i nedovoljno prihvaćeni, možda zato što su svirali fine pesme u lošim vremenima. Inače, neke njihove pesme ("Sasvim običan dan", "Lavirint", "Zmajevi") spadaju u svaku ozbiljnu antologiju domaćeg pop-roka. Gossip - Odličan koncert neobične pank-rok-bluz grupe. Debela (ne kao žensko ime Debelah, već pridev koji opisuje ogromnu količinu sala) ima moćan glas. Za kraj su ostavili smashing hit "Standing In The Way Of Control" i izazvali delirijum u publici. Paul Weller - Iz njegovog nastupa vidi se da je veliki muzičar i majstor zanata, mada je tačno da mu je sinoćni repertoar bio malko zamoran. Ipak, zadovoljan sam, svidele su mi se izvedbe "Eton Rifles", "Wild Wild Wood", "You Do Something To Me", "Wishing On A Star"...

Edited by Quizmaster
Eva Braun - Imam utisak da su oduvek bili potcenjivani i nedovoljno prihvaćeni, možda zato što su svirali fine pesme u lošim vremenima. Inače, neke njihove pesme ("Sasvim običan dan", "Lavirint", "Zmajevi") spadaju u svaku ozbiljnu antologiju domaćeg pop-roka.
mislim da kao neko ko slusa evu braun ohoho imam pravo da kazem da mi se njhova sinocna svirka nije svidela. zvucalo je nekako traljavo, odradili su i kratko je trajalo (mozda da bi kiki lesandric :blink: imao svoj nastup). oni nisu bend koji treba da se dokazuje i koji po svaku cenu treba da svira na ovakvim festivalima. ako im uslovi nisu odgovarali molim lepo nece svirati i tacka. sam vaske je nebrojeno puta rekao da mu koncerti nisu bitni (koliko se ja secam). o njihovoj vaznosti ili cemu god ne bih sada i ovde, nije tema. da mislim da su dosadni ne bi ih slusao poslednjih 16 godina. jesu potcenjivani, ali ne od mene.

Господин Велер је по оном што се преко ТВ-а могло видети одрао као да је у питању концертна дефлорација бенда (иако је изостанак Стива Вајта за бубњевима и иначе тешки :puke: а поготово због неталентованог шмокљана који га мења за батеријом). Оној ушкопљеној најјебеније-кул-што-се-јебено-кул-може-бити публици је требало приредити стрељање кључалим фекалијама.И да - снажно бих желео и најјаче бих волео да ми неко објасни зашто и који људи ђипају на "Прајмал скрим", побогу? :frust:

Edited by Hella
da mislim da su dosadni ne bi ih slusao poslednjih 16 godina. jesu potcenjivani, ali ne od mene.
Nisam pročitao tvoju poruku pre nego što sam napisao komentar, te se ništa nije odnosilo na tebe, već generalno na publiku u Srbiji. Koncert mi je bio OK - ništa spektakularno, ali OK.

Vestivalska hronika #2 by JaConcrete Worms - Standardno dobri, svaka chast. I dalje me odusevljava njihova verzija od Cash Johnnya - Jackson.The Gossip - meni bezveze. Prazno, dosadno, suplje. Muškat Hamburg - Jebotebog kakva svirka :Hail: Ovi Slovenci iz Maribora su pruzili 1 posteno rasturanje mozdanih vijuga. Jucer sam se citavo vrijeme pitao kako ih propustih zimus u Crnoj Kuci. Ali, ekskluzivno za novosadjane: - ocekujte ih na jesen. Ovo vrijedi da se zove bendom. Svaka cast.Paul Weeler - uglavnom dosadno, nema tu nista zanimljivo.Primal Scream - relativno bezveze.Sham 69 - Dobro pankersko zezanje. Poslje ova dva prethodna doslo ko medikament.

Edited by Atreid
Odličan koncert neobične pank-rok-bluz grupe. Debela (ne kao žensko ime Debelah, već pridev koji opisuje ogromnu količinu sala) ima moćan glas. Za kraj su ostavili smashing hit "Standing In The Way Of Control" i izazvali delirijum u publici.
The Gossip - meni bezveze. Prazno, dosadno, suplje.
Kome sad covek da veruje??
Kome sad covek da veruje??
Kao prvo meni se taj bend od starta nije svidio, znaci odkad sam se docepao nekog njihovog albuma, sad sam samo potvrdio takvo misljenje. Nervira me piskutavi glas njihove pjevacice, nervira me ubacena elektronika, jedini plus im je bubnjarka. Plus sto se tu osjeti malo grandza, kojeg moj stomak nikako ne moze da svari. Dodatna otezavajuca okolnost za Gossip jeste main stage, tu moras biti vanserijski dobar da bi zvukom popunio sav prostor. Sa druge strane to Bellraysima nije smetalo ni najmanje, zvucali su kao da 10 tenkova ide prema tebi. Ovi nisu, jebiga. Zvucali su u najbolju ruku kao pinzgauer. Edited by Atreid
Kao prvo meni se taj bend od starta nije svidio, znaci odkad sam se docepao nekog njihovog albuma, sad sam samo potvrdio takvo misljenje. Nervira me piskutavi glas njihove pjevacice, nervira me ubacena elektronika, jedini plus im je bubnjarka. Plus sto se tu osjeti malo grandza, kojeg moj stomak nikako ne moze da svari. Dodatna otezavajuca okolnost za Gossip jeste main stage, tu moras biti vanserijski dobar da bi zvukom popunio sav prostor. Sa druge strane to Bellraysima nije smetalo ni najmanje, zvucali su kao da 10 tenkova ide prema tebi. Ovi nisu, jebiga. Zvucali su u najbolju ruku kao pinzgauer.
That's Not What I Heard :D mozda si u pravu za main stage, ja ih nekako uvek zamisljam dobre za neki klub, ali ga pretera s kritikom. Dobar je to bend.
ali ga pretera s kritikom.
Jos sam bio blag... ;) Dobih sinoc CD od ovih slovenaca i sad ga preslusavam, uuu, kakva verzija: - I wanna be your dog, nisu je svirali sinoc: Ker ja sam hočin bit tvoj pjes

PJESMrak mi pade na ociko zavoham tvoje sledimislim na tjebe rajš ko na pirin pol se zvalim na svoj kvartirKer ja sam hočin bit tvoj pjesKer ja sam hočin bit tvoj pjesKer ja sam hočin bit tvoj pjesZdaj sem vesel, ker ti me trepljašzdaj sem zadovoljen, ker ti me čohljašzdaj ti bom iz ljubezni polizal uhonato od veselja odgriznil roko! :Hail:http://www.myspace.com/muskathamburg?jezik=slovenski

Edited by Atreid
  • Create New...