Jump to content
IGNORED

Exit 08

Gonzo

Recommended Posts

• Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mp40

43

• Gonzo

41

• Biohemija

32

• melankolic

30

neiskusno. pre odlaska na eKsit obavezan je 1 masan burek.
u pravu si! ljudi, ako vec dolazite na brdo (mada ja djavu obozavam i tako je iz miloste zovem) dobro se najedite i napojite! a da, drugarica dobila jedan kondom, eto, to dele :D
ne znam razmišljam baš, mogućno. video sam u autobusu jednog nabildovanog u uskoj crnoj maji brez rukava,nema masnu dugu kosu (bitna razlika!), u militari lonama i tak.
To su valjda ovi strejt edz. Za njih sam cak cuo da ne piju, bolesnici...
u pravu si! ljudi, ako vec dolazite na brdo (mada ja djavu obozavam i tako je iz miloste zovem) dobro se najedite i napojite! a da, drugarica dobila jedan kondom, eto, to dele :D
Sta, da se ljudi gladni jebu? E, mladosti...
toni koji si dinosaur, kake pume i gornjaci, to su nosili fanovi wasp-a, megadeth-a, kreatora i sl., onomad pre hrista.edit: i napalm death
Kuku, maistore, pa đe metnu W.A.S.P. međ ovu renomiranu ekipu, jbt?
ne znam razmišljam baš, mogućno. video sam u autobusu jednog nabildovanog u uskoj crnoj maji brez rukava,nema masnu dugu kosu (bitna razlika!), u militari lonama i tak.
ko zna sta si ti video.
Kuku, maistore, pa đe metnu W.A.S.P. međ ovu renomiranu ekipu, jbt?
de znam, flešbekovalo mi s ovim ostalima. što, el nisu bili dovoljno mjetalni?
ko zna sta si ti video.
bogumi bio lepo podšišan, vidiš sta kaže kudro imaju neki strejteri, metastazirao taj mjetal grdno od doba pumarica i uskih farki.
ma primio se maistor i na tog nabildovanog, a ne samo na ribu, priznaj maistore!
ne baš, više volim sušičave džemperlije. Edited by Maistor
bogumi bio lepo podšišan, vidiš sta kaže kudro imaju neki strejteri, metastazirao taj mjetal grdno od doba pumarica i uskih farki.
ako na ovom forumu ima takvih metastaziranih metalaca strejtera slobodno nek mi posalju neki PM...
Moj ćale odgovara opisu, al nije registrovan, tako da ništa od PM :(
hvala na pokusaju, a ako si ti deda, onda ti je cale zaista jako star covek, sorry :D

znam da nikog ne zanima ali .. Sven je upravo objasnio sta znaci jebati mamu i biti pravi DJ ... nadam se da cu se sutra noc zaputiti ka novom sadu da odslusam Lorana.

• Create New...