Jump to content
IGNORED

Exit 08

Gonzo

Recommended Posts

hehe, ja mislim da bi ti tvoji Sajpresi isprasili u Studiju M, gde si prizeljkivao opake svirke

Edited by Hustler
  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mp40

43

• Gonzo

41

• Biohemija

32

• melankolic

30

Причају јуметалци по јуметалном форуму, али на званичном сајту не видим да су нас одјебали. Ако ипак откажу, корисно је што макар ни тај један једини дан нећу морати да трпим константну међутелесну фрикцију с оном одвратном, прљавом, смрдљивом, глупом, бахатом, пијаном, дрогираном и неваспитаном стоком која долази на "Егзит" да омета поштен свет у локању, повраћању, шутирању, дркању шанкера, снубљењу шанкерица, гађању бендова пржином и ваљању у блату. <_<

prvo vece exita, a ja sam vec kod kuce. Skrhana psihicki i fizicki, razocarenje, ma ni to, tupa praznina...Bellrays bili sjajni, ali su svirali citavih 40 minuta, a i u bezvezno vreme, 20h?! Crnkinja super peva, nema prigovora, ali puno ocekuje od mase koja se tek popela na brdo, a vecina pritom nema pojma ko su ovi...i onda "I want some noise" kaze ona nama.i tako, pobegli sa scene jako brzo. bila malo da vidim Moomina na fusion stage-u, ok scena, masa mi je uvek tamo delovala manje istripovano, medjutim drugarici se nije dopalo pa brzo otisle. ha,ha,ha, overila sam malcice i te Nightwish, cisto iz radoznalosti i nemanja izbora, meni to smesno, prazno, dosadno, teatralno....sve u svemu smorih se. nadam se da ce ovi ocekivani punk bendovi izvuci malo festival do kraja, inace, sto se mene tice, ne mora vise da postoji...stedecu za svirke u skc-u, sziget , mozda neka bugarska i tako to :)

kolko ima mase, atmosfera? jel nas vara utisak da je poprilično izduvana situacija or not?

Edited by Maistor
  • Create New...