Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

dal neko zna gde zena u godinama moze u beogradu da uci neki borilacki sport?
Sta znaci "u godinama" i da li mislis na sport ili vestinu. Ako mislis na sport, cim postavljas to pitanje, znaci da si prestara. Za japanske vestine nikad nije kasno (ja sam poceo sa 45). Tai chi ne treba ni pocinjati pre sezdesete-sedamdesete.
Link to comment

nesto sam mladja nego sto si ti bio kad si poceo s japanskom vestinom. napisala sam vec da slabo poznajem borilacke sportove, vestine jos manje. dok mi nisi skrenuo paznju, nisam ni znala da to nije isto :)osecam potrebu da naucim da upotrebljavam telo u borbene svrhe i trazim precice od vas sto nesto o tome znate. s tom idejom pocinjem, a gde cu zavrsiti, ko zna...naravno da nema odgovora iz zmajevog gnezda. zavrsicu lupajuci u momira bulatovica u bokserskom klubu kod fontane :D

Edited by darling
Link to comment
osecam potrebu da naucim da upotrebljavam telo u borbene svrhe i trazim precice od vas sto nesto o tome znate. s tom idejom pocinjem, a gde cu zavrsiti, ko zna...
Ne mogu da ti tu pomognem licnim iskustvom, ono cime sam se ja bavio nije bilo namenjeno za bilo kakvu prakticnu svhu (osim sto smo kroz trening imali neku opstu edukaciju o borilackim vestinama).Evo ti jedna ideja, sta bi mogla da probas:http://www.ars.org.rs/srp/rs.htmlNisam gledao ni jedan njihov trening, medjutim o ovom Vesovicu koji vodi treninge (jedan od doajena aikidoa u Srbiji) sam cuo sve najlepose. Edited by Aion
Link to comment

Mi smo se nekad divno druzili (vezbanje je bilo drugorazredno, barem meni, ja sam prednjacio u pivu :D)... a ovi bogami nastavise da vezbaju i postase veliki sense-iji. I pored svih sranja u Srbiji tokom ovih decenija. Nemam reci koliko im se divim, po vise osnova.Evo ponovo (nase zajednicke) drugarice/uciteljice Lele. Ne znam ko joj radi ove filmcice, ali lepo radi. (Nisam se video sa tom ekipom 10+ godina).http://youtu.be/830LyeFsm9Y

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...