Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

Megatrend i Hemofarm prave eliksir mladosti...Srbi, narod najstariji... Ponovo će biti najmladji... Tri miliona srpskih miševa i tri hiljade srpskih dobrovoljaca učestvovaće u naredne tri godine (broj 3 je ključan kod nas Srba, jer kada se utroji, onda i dobri Bob pomaže) u istraživanju i prozvodnji medikamenta telomerina, koji bi trebao aktivirati, ili veštački sintetizovati enzim telomeraze koja krpi krajeve ćelijskih telomera DNK. Da li je to moguće, da li će to nekog sačuvati od kancera ili infarkta... Gubitka posla, rata stambenog kredita... Ili će se to samo valjati kao još 1 musthave medikament po apotekama... To će vam reći moji unuci...Inače, priča kaže da su pokojni Metuzalem, Avram, Mojsije i drugi šire poznati matorci istorije imali poremećaj lučenja pomenutog enzima telomeraze i tako su silom prilika dopali u poznate nam mitove...Pa ti sad vidi...
Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

Sve sam se raspitala, naručila dvd, našla gde u gradu mogu da vežbam i još ako čujem neku lepu reč o 4x4 sistemu vežbanja vremešnog Dragana Challenge-a :) nateraću se još sutra da nađem to mesto do kog mi je ljubazna instruktorka objasnila kako se dolazi preko sedam gora, mora, planina... UK-BG iskustva?

Link to comment
  • 1 year later...

mislim da je ponuda za zene u godinama jadna, tako da necu ni biti u prilici da biram. dodatno, u borilacke vestine se uopse ne razumem, umela bih da pobrojim nekoliko, ali sam u fazonu da ocu da naucim da se bijem, dakle, ocu vestinu u kojoj naucis da se bijes. nesto sam se lozila na krav magu, al jedan pogled na njihov sajt u srbiji, sponzore, ekipu, padobranci zandarmerija saj jso beli orlovi skorpioni zute ose, odvratila me od te ideje. znaci, kad bi bila neka borilacka vestina na koju idu moralno-ideoloski podobni, ja bih, eto, s njima.

Link to comment
naleteh na ovohttp://www.bkfontana.com/index.htmlzna li neko nešto o ovima?
nikad cuo iskreno za taj klub, mora da je nesto relativno novo u pitanju.nista te ne kosta da odes na neki trening i pogledas na sta lici. aj bas otidji pa javi utiske
mislim da je ponuda za zene u godinama jadna, tako da necu ni biti u prilici da biram. dodatno, u borilacke vestine se uopse ne razumem, umela bih da pobrojim nekoliko, ali sam u fazonu da ocu da naucim da se bijem, dakle, ocu vestinu u kojoj naucis da se bijes. nesto sam se lozila na krav magu, al jedan pogled na njihov sajt u srbiji, sponzore, ekipu, padobranci zandarmerija saj jso beli orlovi skorpioni zute ose, odvratila me od te ideje. znaci, kad bi bila neka borilacka vestina na koju idu moralno-ideoloski podobni, ja bih, eto, s njima.
evo ti ovo prezino sto je okacio. ako oces da naucis da stvarno bijes, nemas bolje od boksa.
Link to comment
nikad cuo iskreno za taj klub, mora da je nesto relativno novo u pitanju.nista te ne kosta da odes na neki trening i pogledas na sta lici. aj bas otidji pa javi utiskeevo ti ovo prezino sto je okacio. ako oces da naucis da stvarno
da znaš da hoćupod stare dane ću da budem Aziz Salihu Edited by Arbeitmann
Link to comment
znaci, kad bi bila neka borilacka vestina na koju idu moralno-ideoloski podobni, ja bih, eto, s njima.
Wing Chun bi ti mozda odgovarao. To je neka vrsta kung-fua (i uzgred jedina borilacka vestina koju je, prema legendi, izmislila zena), fizicki manje zahtevna od boksa. Po klubovima kung-fua, po nekom mom utisku, cesto se skuplja fin svet.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...