Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

ti si preporucio, tako da se tvoje iskustvo ne racuna. pitala sam one koji su na osnovu tvoje preporuke poceli da koriste md joint, da li su primetili da im je pomogao i ako da, na koji nacin?

Link to comment
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ako nekoga interesuje ja majci za kolena pazarim ovo... https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Glucosamine-Chondroitin-MSM-Plus-Hyaluronic-Acid-120-Veggie-Caps/69436 i ruske mandze od pcelinjeg otrova iz ruske apoteke... To mu dodje najkompletnije a najjeftinije za ostecena kolena koliko sam proucio problematiku... Ja inace nemam problema sa zglobovima jer se sportom nisam previse bavio, a fudbal sam prestao da igram negde posle 45 godine...

 

Inace poslednjih par godina pazarim  suplemente preko I Herba, jer i sa postarinom sve to dodje mnogo jeftinije i kompletnije nego u BGD.  Uglavnom pazarim Q10 i resveratrol i tu i tamo upakujem jos ponesto (npr. probiotike ili nesto drugo) tako da paket ne predje 50evra zbog carine. Stigne  relativno brzo. Ako nekoga interesuje mogu na PM da mu dam svoju sifru za popust (5-10% na cene)...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...