Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

Sad gledam Joint MD, mozda bih i ja mogla da to porucim. Snimala sam jesenas kolena, na desnom mi hrskavica 0.3mm tanja njego sto bi trebalo.

Bacila sam pogled na Srbotrejd, A-derma moje najdraze ulje za tusiranje 40% jefitnije nego u Liliju. Svasta. 

 

Inace, ako nekome nedajboze trebaju neki deficitarni lekovi, najjace iskustvo mi je sa apotekom Igor na vrhu Resavske. Ona zena...vergla ko tetka iz Bosanske Krupe, ali ti sve zavrsava za 3h najvise.

Link to comment
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

Sad gledam Joint MD, mozda bih i ja mogla da to porucim. Snimala sam jesenas kolena, na desnom mi hrskavica 0.3mm tanja njego sto bi trebalo.
Bacila sam pogled na Srbotrejd, A-derma moje najdraze ulje za tusiranje 40% jefitnije nego u Liliju. Svasta. 
 
Inace, ako nekome nedajboze trebaju neki deficitarni lekovi, najjace iskustvo mi je sa apotekom Igor na vrhu Resavske. Ona zena...vergla ko tetka iz Bosanske Krupe, ali ti sve zavrsava za 3h najvise.

A jel traži recept?
Link to comment

Ja sam u vise navrata za jednu prijateljicu nabavljala citostatike na konto crnogorskog recepta, sto nije nesto sto potpada pod nas sistem rfzo, ali ipak sam nesto pokazala da ona vidi da nije neka zloupotreba. Kad ih nije bilo u celom gradu, ona je imala. 

Link to comment

ниј баш о теми, ал и јесте

 

имају неке француске капи за очи типа визин, прокулин... плава текућина ко мастило и оплави беоњачу на 10 секунди, ал после буде ко снег 

 

питање је како се зове?

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ниј баш о теми, ал и јесте

 

имају неке француске капи за очи типа визин, прокулин... плава текућина ко мастило и оплави беоњачу на 10 секунди, ал после буде ко снег 

 

питање је како се зове?

brt sta ce ti to?

i jer se ne dobija u paketu sa onim tvojim gacama?

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

brt sta ce ti to?

i jer se ne dobija u paketu sa onim tvojim gacama?

ne

:sad:

 

pa kad varim ronim bez maske. jednom sam ih pazario ucrnu goru, al sam zaboravio kako se zovu

:isuse:

 

 

e

a gaće su vrh. raspitaj se malo o tyr-u

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

I ja da prijavim:
Apoteka https://www.apotekaonline.rs/ ga prodaje po redovnoj ceni od 2.799,00 (50 komada, crveni),  pakovanja od 20 i 30 tableta su trenutno na akciji, ali nisam gledala kako i koliko. Imaju i joint MD rapair gel, 835,00 dinara.  
Ništa prethodna uplata,  šalju pouzećem, kurirskom službom, za narudžbine preko 3.000 besplatna dostava. :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

BEOGRAĐANKA ANGELINA ANĐELIĆ (82) TRČI ULTRAMARATON Sada pređem svega 70 kilometara za 24 sata

 

Naša sagovornica, inače učiteljica u penziji, sa roditeljskim bolom u glasu, ali i posebnom uzbuđenošću počinje da se priseća perioda kada je počela da se bavi trčanjem.

- Dok sam bila mlada, bila sam potpuno posvećena porodici i poslu. Nakon pogibije starijeg sina bila sam potpuno izgubljena. Imala sam 55 godina. Te godine sam se i penzionisala. Prijateljica, inače doktorka, preporučila mi je da se oprobam u trčanju. To mi je bila neka vrsta terapije. Iskreno, nisam ni znala da mogu toliko da izdržim. Počela sam polako i, pravo da vam kažem, već sledeći trenutak kojeg se sećam je prvi maraton - priča Angelina i dodaje da je od tada učestvovala na ukupno 20 ultramaratona, takozvanih trka samoprevazilaženja, koje traju čitava 24 časa.

Pehare poklanjala đacima

Zbog povrede noge trenutno ne može da trenira. Ipak, ne drži je mesto. Kada nije u Beogradu, često ide u vikendicu u Belegišu ili u rodnu Bijeljinu, odakle je otišla sa nepunih 30 godina. Slobodno vreme provodi sa sinom Rankom i uz knjige.

- Kad ostanem sama, volim da čitam anegdote mojih učenika koje sam nekada zapisivala. Obožavam decu. Prosto ne mogu da prođem pored nekog deteta, a da ga nešto ne pitam. Pomagala sam đačke trke, davala sam im moje pehare pošto nismo imali finansija da im kupimo, a decu je veoma važno nagraditi za uspeh - kaže Angelina.

Na zidu svoje sobe, koji sa setom naziva zidom uspomena, gospođa Angelina čuva crteže svoje unuke, ali i 45 pehara, a medalje je, kako kaže, odavno prestala da broji. Pokazujući nam svoje nagrade, poručuje da je za trčanje dugih staza potrebna samo volja.

- Trčanje je za mene zdravlje i mislim da sam upravo zbog toga i dočekala ove godine. Tokom ultramaratona osećam se divno. To je vreme koje posvećujem samoj sebi. U mislima izgovaram molitve i imam utisak da tako pronalazim svoj unutrašnji mir. To je moja snaga. Zato kad započnem trku uvek idem do kraja. To je valjda i razlog što sam uspela da istrčim rekordnih 111 kilometara za 24 sata. Iako godine čine svoje i znatno sam sporija, pa prelazim samo oko 70 kilometara po trci, i dalje me svaka trka jednako ispunjava. Bitno da je volja uvek prisutna, a to je nemerljivo - kaže skromno Angelina i priseća se da je trčala u Nišu, Skoplju, Rimu, a put ju je čak sedam puta odveo i u Njujork, na maratone oko jezera Rokland.

 

Angelinin savet za dugovečnost

- Važno je da se u životu radi ono što nas ispunjava. Vreme juriša. Čim godine počnu da se ređaju, sati sve brže prolaze. Ukoliko imam vremena, volim da odem na moju vikendicu i onda iskoristim priliku da trčim od Belegiša do Surduka i nazad. To mi je odličan trening, od 10 kilometara ukupno. Trčim kroz polje, iako poljski putevi i nisu baš preporučljivi za trčanje - završava Angelina i kaže da joj je žao što niko iz njene porodice ne trči.

Taj vid aktivnosti naša sagovornica preporučuje svima, i napominje:

- Ako ne može da se trči, može da se šeta, da se hoda. Mišići i kosti vole aktivnost, to je neka vrsta masaže tela. I ko god to oseti, ko jednom proba maraton, prosto mu uđe pod kožu i u krv. Mada mnogo zavisi od svesti čoveka - kaže Angelina.

 
Link to comment
  • 2 weeks later...

Uzeo bih i ja taj Joint MD, koliko se dugo to pije?

Vidim u nekom online shopu dosta povoljnije ako se uzmu 2 ili 3 kutije od 50 komada. Jesu mi dosta dve?

Link to comment
  • 1 month later...

md jointsovi, jel ima nekih rezultata, pomaka nabolje, jel nekom pomogao carobni suplement? jedan forumas mi je na pm napisao da ga md joint nije radio uopste, al nije hteo da kvari optimizam na temi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...