Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

nedeljom kad je lose vreme oko 15, 16 nema reda ispred srbotrejda. mislim da najavljuju kijamet za nedelju, a imaju i onlajn prodaju za suplemente i kozmetiku. 

Link to comment
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

a može li to moja keva da pije dok ne stigne na red za operaciju kuka? zakazali joj pre neki dan za 2019. god.

 

edit: i u čemu je razlika između zelene i crvene kutije?

3k za zelenu na nekoj online apoteci, btw

Edited by ordi
Link to comment
12 minutes ago, ordi said:

a može li to moja keva da pije dok ne stigne na red za operaciju kuka? zakazali joj pre neki dan za 2019. god.

 

edit: i u čemu je razlika između zelene i crvene kutije?

3k za zelenu na nekoj online apoteci, btw

Crvena je za devojčice a zelena za madyare

Link to comment

kolika je ta apoteka jeftinija od ostalih? jel to ono sto ima gore kad se krene od vuka ka kalenicu pa na obe strane ulice?

vise puta sam vidjao tu neke sulude redove pa mi nije bilo jasno o cemu se radi

Link to comment

Srba je 1 zakon, od njih uzimam online svašta i em su stalno neke akcije i promocije em u paketić strpaju gratis testere i poklončiće.

Dostavljaju na kuću Post Expressom, i sa tom poštarinom su povoljniji. 

Link to comment

esmya koju ja trenutno pijem u ostalim apotekama košta između 17 i 20 hiljada dinara, kod njih je par dinara ispod 14,

na koju foru ne znam. za uobičajene lekove ne bih čekala, ali za sve iznad 1000rsd isplati se sačekati.

Link to comment

а како иде са наручивањем?

јел могу само ови безрецептни или има нека форатм и за њих

Link to comment

kod srbe? sve shto ide bez recepta lepo sa sajta, vrebash svoje popuste, dodje nakucu, platish.

 

dobijesh i pun kikiriki poklonchica, vrlo chesto.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

ja sam jednom narucila i nisam dobila nikakve pokloncice :D mada kao da su znali, jer ne volim da mi salje pokloncice, daj to sto sam platila i aj zdravo. sajt nije azuriran. moje kreme, na primer, ima u apoteci, sa sajta je nestala pre godinu dana.

 

a ko mora nazivo, prolazim tuda 26icom i osmatram situaciju, uocavam obrasce. nedeljom od 3, 4 do kraja radnog nema guzve, makar se ne cekica napolju, ceo red se zavrsava unutar apoteke. ako pada kisa, onda nema nikog zivog.  

 

i molim da se vodi racuna o tome da je ovo tema fitnes i starost, a ne fitnes i starost i bolest :D

 

 

Edited by darling
Link to comment




 
i molim da se vodi racuna o tome da je ovo tema fitnes i starost, a ne fitnes i starost i bolest [emoji3]
 
pa dobro ipak je josh uvek bez recepta :cry:



sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...