Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

18 hours ago, Jeremija said:

Meni je užasno pomoglo, toliko mi je bila uništena kičma da sam se jedva pomerao, o zglobovima da ne pričam, negde pred Novu Godinu uzeo tek tako da probam, nisam imao baš nikakva očekivanja, i evo sad posle 2 i po meseca totalno sam preporodjen, bukvalno me ništa ne boli, a radim kao zver. :)

 

 

Moraš na početku kad ga uzimaš da doziraš 2x2 jedno 20 dana, a posle uzimaš jednu ujutro i jednu uveče kao "održavanje".

 

mozes li proveriti da li je glukozamin u Joint MD zivotinjskog porekla (skoljke, rakovi)?

na netu ne mogu da nadjem a pretpostavljam da pise na uputstvu za upotrebu.

Link to comment
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

24 minutes ago, Djuro said:

 

mozes li proveriti da li je glukozamin u Joint MD zivotinjskog porekla (skoljke, rakovi)?

na netu ne mogu da nadjem a pretpostavljam da pise na uputstvu za upotrebu.

 

Nema glukozamina, glavni sastojak mu je hijaluronska kiselina, a prisutne su i neke druge kao što je alfa-lipoinska. Imam tu pred sobom neotvorenu kutiju, pa ako te interesuje koliko čega ima u jednoj tableti, slobodno pitaj, a mogu i da slikam...

Edited by Jeremija
Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

mozel to sta pomoc kod hronicnog bola u desnom ramenu kad dignem ruku gore?

 

Naravno, znači ono standardno - ramena, kolena, kukovi, vrat, ledja... Navodno "radi" triput brže nego glukozamin, ali ti to ne mogu potvrditi, jer nikad nisam uzimao. Ali da radi, radi. Verovatno najeffektniji lek koji sam ikad uzimao, a bio sam super-skeptičan kad sam prvi put uzeo, više reda radi da isprobam sve opcije pre potencijalne operacije...

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Jeremija, koliko to košta? Moji zglobovi na nogama su izvrtani jedno milion puta od trista sportova i koječega. Popravila se malo situacija od prošle godine kada sam baš dosta plivao.

Koliko vidim na googletu, to nešto boga oca skupo? Koliko traje, daj detalje.

 

Edit: dakle meni treba nešto da ojača zglobove/ligamente.

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Jeremija, koliko to košta? Moji zglobovi na nogama su izvrtani jedno milion puta od trista sportova i koječega. Popravila se malo situacija od prošle godine kada sam baš dosta plivao.

Koliko vidim na googletu, to nešto boga oca skupo? Koliko traje, daj detalje.

 

Kutija od 50 tableta košta negde oko 4000 dindzi (zavisi gde, ima i jeftinije), ja sam u lokanoj apoteci nabavio zadnjih par kutija po ceni od 3110 + gratis 10 tableta (po kutiji).

 

 

Prvih dvadeset dana se uzima 2 puta po dve dnevno (uz doručak i večeru), a posle 2x1.

Link to comment

Ma zezam se, bukvalno sam srećan što mi je ovo čudo unormalizovalo život, sećaš se kad sam letos pisao kako me je komšinica masirala, svima bilo smešno, ali meni baš i nije, bukvalno me je bolelo i kad sam sedeo i kad sam stojao, a i kad sam ležao...  :cry:

Link to comment
 

Kutija od 50 tableta košta negde oko 4000 dindzi (zavisi gde, ima i jeftinije), ja sam u lokanoj apoteci nabavio zadnjih par kutija po ceni od 3110 + gratis 10 tableta (po kutiji).

 

 

Prvih dvadeset dana se uzima 2 puta po dve dnevno (uz doručak i večeru), a posle 2x1.

Znači prvi mesec jedno 8 soma, posle 4 soma RSD...

Link to comment
27 minutes ago, Frank Pembleton said:

Znači prvi mesec jedno 8 soma, posle 4 soma RSD...

 

 

To ti je neki maksimum, ja sam lično prvih par kutija našao za negde 3400, a ovde zadnje za po 3110...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...