Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

Your VO2MAX is calculated to be 61 and your estimated "fitness age" is younger than 20e, to je bilo pre tri godine kad sam bio u top formi, a sada mi je zdravlje narušeno zbog izbora 2012:Your VO2MAX is calculated to be 51 and your estimated "fitness age" is 33

Link to comment
mi znamo koliki su nam puls i trbushina u svakom datom trenutku vremena -_-
meni su odgovori na sva pitanja stajali po difoltu, pa sam uštedela vreme da izmerim puls i trbušinu Your VO2MAX is calculated to be 39 and your estimated "fitness age" is 36
Link to comment

samo da vam kažem da je ova stvar neviđena glupost. mislim, način na koji preračunava je očigledno nekakva aproksimacija aproksimacije. rezultat koji mi izbacuje totalno se razlikuje od onoga koji sam ovde dobila (a radila sam test max opterećenja na 2 soma):http://www.concept2.com/indoor-rowers/training/calculators/vo2max-calculator(inače, dole na kraju imate vrednosti.)

Link to comment
  • 4 weeks later...
Evo čika dare da se malo pravi vazan... 50+godina 180cm i 86kg sa tezistem na zadnjiciInace nikada nisam bio u teretani. Nisam se nikada ozbiljnije bavio sportom, ali planiram da pocnem kad podjem u penziju i budem imao više motiva i vremena...BTW. Prvi i jedini put sam se popeo pre mesec dana.Sacekao prvo da vidim kako to deca rade.Izabrao sam sa klupe odokativno najlakši uspon i sracunao da imam snage da se popnem i prebacim preko, ali ne da i sidjem istim putem. Šef na konopcu je zabranio da se prebacujem, jerbo sam vezan i rekao mi da sidjem. Pokusao, ali nisam imao snage pa me je spustio... :P
Link to comment
Ultraman2013KregarWin.jpgEvo, ovako se "pravi važan" još jedan 50+ godišnjak Miro Kregar.29th Ultraman World Championships,The race covers a total of 320 miles (515 kilometers) over three days and requires that each participant complete a 6.2-mile (10 K) open ocean swim, a 261.4-mile (421 K) cross-country bike ride, and a 52.4 mile (84 K) run.Kregar, a 51-year-old electrician from Slovenia, recorded an overall time of 23 hours, 42 minutes and 7 seconds.Respect!! :ziga:Kad se več hvalimo ;) na ovom topicu mora da se pomene i Franc Cokan, 1931 godine rodjen još aktivan ironmen.
Link to comment
Inace nikada nisam bio u teretani. Nisam se nikada ozbiljnije bavio sportom, ali planiram da pocnem kad podjem u penziju i budem imao više motiva i vremena...
Kad se kod vas ide u penziju? Ovde sa 67, sto znaci skoro nikad. (A i to pomeraju na vise.)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...