Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
On May 1, 2010 at 19:45, kapetanm said:

Prezirem da dizem bilo sta teze od kasike, i ponosan sam na otromboljene misice, i stomak. To je ono sto zene vole, cenim.Pade mi na pamet naslov u novinama od pre par decenija : Umro je trceci... Naime , tekst je bio o rodonacelniku dzogiranja u US , lik je svakodnevno to upraznjavao dok jednog dana nije capnuo u nekom parku dok je besciljno jurio. S druge strane moj deda je rokao samo sapunaru, kavurmu i skembice, sedeo i lezao, i satirao se od radze. Doziveo je devedeset jednu, a umro kad je slomio kuk pa morao da lezi

Okliznuo se na kožuricy od slanine, sto posto.

vežbanje posle pedesete dolazi u obzir samo kao smanjeni nastavak prethodnog sportskog života, inače je smrt zagarantovana.

Zdravlje je preduslov, kao i unos hormona (ako živite na Zapadu i možete da priuštite). Ako jajca vise do kolena i srce palpitira, onda samo sedećki u stolici da razgibavaš kičmu: gledaš levo pa desno. Ako sise vise, onda pelene u hulahopke i komotne papuče pa nosi cegere s pijace.

Link to comment

kraljica koja je prvi put usla u teretanu sa 65:kralj:

 

Oxford academic, 71, a champion powerlifter

Catherine Walter is not only an Oxford University fellow but, aged 71, she is also a world champion powerlifter.

She took the sport up only six years ago.

"It shows older people can be strong," she says.

 

https://www.bbc.com/news/av/uk-england-oxfordshire-45578505/oxford-academic-71-a-champion-powerlifter

 

 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

ne znam jel mi stvarno vruce ili me udario klimaks, u momentu se preznojim, telo kao da ima sto

stepeni. 

cinjenica je da nam je zadnjih nedelju dana preko 35C svaki dan i vlaznost preko 60%....i pakao je napolju. pod klimom sam direkt koliko me napadaju ti napadi vrucine. sa muzem opsta borba oko klime i promaje. ja sam inace od guster familije gde bih mogla na suncu bez kapi znoja al se smrznem na 20stepeni. ovo sad nije normalno. 

citam za menopauzu pa kao promena raspolozenja, nesanica itd...nista od toga nemam. jel prosla neka od vas i sta mi predlazete da se zaustavim ovo ako jeste? zvacu doktora da idem na blood work just in case (al to ce da potraje do sledece nedelje)

 

Edited by mustang
Link to comment
13 hours ago, mustang said:

ne znam jel mi stvarno vruce ili me udario klimaks, u momentu se preznojim, telo kao da ima sto

stepeni. 

cinjenica je da nam je zadnjih nedelju dana preko 35C svaki dan i vlaznost preko 60%....i pakao je napolju. pod klimom sam direkt koliko me napadaju ti napadi vrucine. sa muzem opsta borba oko klime i promaje. ja sam inace od guster familije gde bih mogla na suncu bez kapi znoja al se smrznem na 20stepeni. ovo sad nije normalno. 

citam za menopauzu pa kao promena raspolozenja, nesanica itd...nista od toga nemam. jel prosla neka od vas i sta mi predlazete da se zaustavim ovo ako jeste? zvacu doktora da idem na blood work just in case (al to ce da potraje do sledece nedelje)

 

verovatno je u pitanju samo kombinacija visoke temperature i vlage. uradi analizu hormona pa će dr da ti kaže šta i kako.

imaš tu kod tebe dobre doktore koji se bave hormonima, dr erika shwartz čak i dr julia t hunter.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...