Jump to content
IGNORED

TV Avala


Frank Pembleton

Recommended Posts

Kvalitet slike je tiha jeza, barem na KDS PTT. Neke senke na sve strane, uzas. KDS valjda hvata osnovni signal uz pomoc "riblje kosti" koju su drpili na pijaci i u bezaniji polomili skoro sve sipke. Grrrr. A to sto nema reklama, to je do yaya.
I kod mene je slika ocajna (imam SBB-ovu kablovsku). Bice reklama, cek' samo da ima skoci gledanost. Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    95

  • stoka

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Аврам Гојић

    9

I kod mene je slika ocajna (imam SBB-ovu kablovsku). Bice reklama, cek' samo da ima skoci gledanost.
A meni su se smejali što mi je najbolji signal na TV Avali!Ko će sad da se smeje?!
Link to comment
Zna li neko šta je sa Srđanom Đurićem? Koliko se sećam, on je posle isteka mandata za ono savetničko mesto kod Koštunice, otišao za glavno moodo na Avalu. Do tada je Avala imala par solidnih političkih emisija, aod tada su sve ukinute, a i ostatak produkcije postao nepodnošljiva smaračina. Da li je on uopšte tamo ili vlada neko rasulo već mesecima?
taj vec godinama nije tamo
Link to comment
Zna li neko šta je sa Srđanom Đurićem? Koliko se sećam, on je posle isteka mandata za ono savetničko mesto kod Koštunice, otišao za glavno moodo na Avalu. Do tada je Avala imala par solidnih političkih emisija, aod tada su sve ukinute, a i ostatak produkcije postao nepodnošljiva smaračina. Da li je on uopšte tamo ili vlada neko rasulo već mesecima?
Zapalio on odavno zamenila ga Mejić-Radujko...
Link to comment
evo gledam za sl. nedelju..Krstarica Galaktika pon-pet 08.30 i 23.30Gorstak pon-pet 07.30 i 03.00Korov pon-pet 13.00Dr.Haus pon-pet 16.00NCIS pon-pet 17.00Simpsons pon-pet 18.3024 pon-pet 20.30Califor...sub 23.00
Dobra Avala...Jes da je većina toga gledano, ali ne mari...
Link to comment
evo gledam za sl. nedelju..Korov pon-pet 13.00
Ovo je Weeds? :huh: Na nekoj žnj lokalnoj televiziji je išlo pod savršenim double entrendre naslovom - Domaćica. Ovo "Korov" zvuči kao neka znanje-imanje emisija...
Link to comment

ali je zato jutros isla repriza epizode koja trebalo da bude emitovana sinoc :)videh to krajickom oka pre nego sam krenuo na posao. gledao sam tu sezonu celu pa otprilike i znam redosled.

Link to comment

a koja je sezona u pitanju, jesu poceli od prve? jer ona sto je isla u ponedeljak, sto je valjda bio prvi dan emitovanja, je pocela sa 'previously on...'

Link to comment

bogami u subotu u pola pet bio onaj seks gajusov i sestice karleuse. mislim da su za vikend poceli. prevodi su relativno ok, ali je slika uzasna i na sbbu i na kdsu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...