Jump to content
IGNORED

TV Avala


Frank Pembleton

Recommended Posts

jesam ja jedini koji zeli da "nova" avala propadne zato sto onaj kreten ima dve televizije sa nacionalnom frekvencijom? msliim da avali i kosavi nisu ni trebali da daju frekvenciju.
A ko drzi Avalu? Edited by CowBoy
Link to comment
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    95

  • stoka

    14

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • Аврам Гојић

    9

A ko drzi Avalu?
Zeljko Mitrovic. Zvanicno ima 5% koliko mu zakon dozvoljava, nezvanicno mnogo vise, odnosno sve.Inace, ni ja ne verujem da mogu postici ne znam kakve rezultate.Internet i kablovska televizija su sve rasprostranjeniji (rasprostranjeniji od signala TV Avala), i ko je hteo da gleda te serije verovatno je i pronasao nacin.Predpostavljam da ce sve biti zaliveno ogromnom kolicinom reklama, i ne znam ko ce sve to moci pratiti... Edited by mr@ki
Link to comment

evo gledam za sl. nedelju..Krstarica Galaktika pon-pet 08.30 i 23.30Gorstak pon-pet 07.30 i 03.00Korov pon-pet 13.00Dr.Haus pon-pet 16.00NCIS pon-pet 17.00Simpsons pon-pet 18.3024 pon-pet 20.30Califor...sub 23.00

Link to comment

Koji procenat, realno, skida serije sa neta i gleda ih? Koji procenat prati FOX LIFE i serije na istoj? Gledajuci moje roditelje penzionere (najcesci konzumenti serija i tv programa uopste), oko 65 godina, oni gledaju 6-7 kanala, ukljucujuci i sportske i to je to. Ja im donosim serije(sa ovog spiska samo Dr Haus) i tako ih i gledaju. Recimo, ja nisam gledao 24, vise od 3-4 epizode u nizu , a ono sto sam skinuo islo je katastrofa lose i bas cu se truditi da odgledam na Avali. Hocu da kazem, da mnogo ljudi nema kablovsku, a jos manje gledaju Fox Life i Fox Crime, a AXN, recimo, nema na KDS nego na IKOMU, za SBB ne znam.Tako da ovo moze da im dobru prodju, pogotovo sto neke televizije ne kapiraju da je ljudima dosta politickih tema i da ih vise zanimaju serije i opusten program, nego dueli, reakcije, insajderi i slicno. Sto pokazuju i rejtinzi.Pink, osim vesti, nema nijednu politicku emiziju, a B92, osim par sapunica i hrvatskih serija, nema ama bas nista vredno pomena, ali zato imaju 33 varijante insajdera, samo im menjaju imena. Treba takvih emisija i analiza, ali ne stalno i svaki dan. Bice Avala OK, dokle god Mitrovicu to odgovara.

Edited by Milosh76
Link to comment
Mitrović nije glup. Pink se totalno prešaltao na Grandove i realityje, domaće serije...Avala preuzima filmove i serije.Prešišaće Avala uskoro i Fox i 92ku po gledanosti...
Istina. Dobra procena i dobre informacije. Uložen novac + dobar menadžment + Nemeček = zagarantovan uspeh.Neka im je sa srećom a u b92 se gadno drmusa i trese. Edited by Gvozdeni
Link to comment
Koji procenat, realno, skida serije sa neta i gleda ih? Koji procenat prati FOX LIFE i serije na istoj? Gledajuci moje roditelje penzionere (najcesci konzumenti serija i tv programa uopste), oko 65 godina, oni gledaju 6-7 kanala, ukljucujuci i sportske i to je to. Ja im donosim serije(sa ovog spiska samo Dr Haus) i tako ih i gledaju. Recimo, ja nisam gledao 24, vise od 3-4 epizode u nizu , a ono sto sam skinuo islo je katastrofa lose i bas cu se truditi da odgledam na Avali. Hocu da kazem, da mnogo ljudi nema kablovsku, a jos manje gledaju Fox Life i Fox Crime, a AXN, recimo, nema na KDS nego na IKOMU, za SBB ne znam.Tako da ovo moze da im dobru prodju, pogotovo sto neke televizije ne kapiraju da je ljudima dosta politickih tema i da ih vise zanimaju serije i opusten program, nego dueli, reakcije, insajderi i slicno. Sto pokazuju i rejtinzi.Pink, osim vesti, nema nijednu politicku emiziju, a B92, osim par sapunica i hrvatskih serija, nema ama bas nista vredno pomena, ali zato imaju 33 varijante insajdera, samo im menjaju imena. Treba takvih emisija i analiza, ali ne stalno i svaki dan. Bice Avala OK, dokle god Mitrovicu to odgovara.
Ma ok je ta logika samo je pitanje sa ovim serijama koja je ciljna grupa?House MD i Weeds u 13 i 16 h bez kasnijih termina?Film koji se emituje u 01:00 reprizira se u 05.00 :blink: Za avalu ce ovo svakako biti proboj dici ce cifre na 4,5 mooozda 5...
Link to comment

Cuj, i ja bih Simpsone stavio u 11 i reprizu u 18h, posle toga vesti, pa Hausa, pa 24, pa film u pola 10, ali ja nisam urednik Avale :D Avala ce lagano da preskoci B92 i Fox, posto te 2 stanice bas i nemaju neki program vredan paznje. Potencijala imaju, ali program ne. Kosavu niko i ne racuna u televizije vredne paznje, tako da trece mesto za Avalu i nije neki uspeh i ne treba mnogo mudrosti i znanja da se to tog mesta dodje.

Edited by Milosh76
Link to comment
Cela ta ekipa Spasojevic, Djunic, itd se povukla sa avale...
verujem ti, ja sam samo citirao bas toplicu od pre mesec dana (30.-31. IV) gde on novinarki kaze, a ja slusam: 'e imam ja nekog udela u toj tvojoj televiziji(misleci na avalu)'. moguce da su izasli iz te price. inace sve se desava gde su i toplica i djunic i janicijevic i jos par takvih likova zajedno na jednom mestu,
Link to comment
verujem ti, ja sam samo citirao bas toplicu od pre mesec dana (30.-31. IV) gde on novinarki kaze, a ja slusam: 'e imam ja nekog udela u toj tvojoj televiziji(misleci na avalu)'. moguce da su izasli iz te price. inace sve se desava gde su i toplica i djunic i janicijevic i jos par takvih likova zajedno na jednom mestu,
Znam i na kom mestu je to bilo ;) .Ali mislim da su oni "operatvno" izasli odatle i prepustili ovom da se bakce sa tim.To se vidi po tome kako odgovaraju ljudima koji su im se obracali za pomoc oko stanja na toj TV...
Link to comment
Califor...sub 23.00
Vacaras je bila prva epizoda prve sezone Kalifornikacija, gladala sam iste na b92, samo su dali prvu sezonu ( i prekinuli kad je nazanimljivije, podrazumeva se :yucky: ). Ono sto je posebno nerviralo su ogromni blokovi reklama, jedan na sredini serije, a drugi pred poslednju scenu. Tako da ste umesto 30 min. za tevizorim provodili skoro sat. Posebno irantno je bilo to sto su davali reklame, 2 minuta pred kraj epozode, nit da iskljucis, nit da cekas, a serija je isla kasno, sto se podrazumva uzimajuci u obzit explicitne scene sexa, lascivne dijaloge i sl.Dogadajalo mi se da zaboravim, sta se desilo pre reklama, toliko su dugo trajale :fur: .Na Avali su dali bez reklama, sto je veliki +, u odnosu na sado - mazo - b92 - EPP izivljavanje.Nadam se da ce Kalifornikacije ispratiti do kraja i bez reklama.Pre toga je isao Borat, posto malo gledam TV i ne volim da ganjam prodavce pirata po ulicama, a takodje ne znam da skinem seriju ili film sa interneta :ph34r: , Borat je za mene bio premijera.Ne mogu da verujem da im je Brega uvalio muziku, koja je BTW vec koristena u filmu "Dom za vesanje", taj je pokrao druge, pa sebe, pa sad sve to reciklira. Lepo su poceli, u vlasnicke odnose i % akcija ne ulazim.
Link to comment

Zna li neko šta je sa Srđanom Đurićem? Koliko se sećam, on je posle isteka mandata za ono savetničko mesto kod Koštunice, otišao za glavno moodo na Avalu. Do tada je Avala imala par solidnih političkih emisija, aod tada su sve ukinute, a i ostatak produkcije postao nepodnošljiva smaračina. Da li je on uopšte tamo ili vlada neko rasulo već mesecima?

Link to comment

Kvalitet slike je tiha jeza, barem na KDS PTT. Neke senke na sve strane, uzas. KDS valjda hvata osnovni signal uz pomoc "riblje kosti" koju su drpili na pijaci i u bezaniji polomili skoro sve sipke. Grrrr. A to sto nema reklama, to je do yaya.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...