Jump to content
IGNORED

Novosti na Internet sceni


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

Ta neka nagrada koju je dobio se delila čak jednom i to u okviru renomirane, copy/paste: Internacionalne konferencije mladih lidera dijaspore 2011. Vredno priznanje, evo npr. dobio ga je i lik koji vodi firmu koja je izdulićevala sajt tog događaja, Cybernet (nema čak ni under construction stranicu, kontam da su rent-a-coder udruga, pa im ne treba). Deluju mi kao klasični pumpaši biografija i wannabe mladolideri, a eKapija očigledno pušta tekstove bez verifikacije u zamenu za novac sleš usluge... Mislim, ovo sa volontiranjem u kampanji je totalni hit, kakve to veze ima sa bilo čim?365 lepih preduzetničkih dana. :isuse:

Link to comment
Deluju mi kao klasični pumpaši biografija i wannabe mladolideri, a eKapija očigledno pušta tekstove bez verifikacije u zamenu za novac sleš usluge...
Meni ovo više liči na pumpanje nečijih džepova preko agencije ovih "mladolidera", i to državnim parama. Kao što rekoh, ta ista kompanija "Razor" je bila nosilac pilot projekta uvođenja DRG u zdravstvo Srbije pre nekoliko godina. Zdravstvenim ustanovama koje su učestvovale (i to ne svim) je nadoknađen samo neki minimum troškova (prekovremeni rad zaposlenih i slično), a projekat je bio finansiran od strane EBRD i debelo prebudžetiran.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...