Jump to content
IGNORED

Regionalizacija Srbije - apolitička


Milogled Bluff

Recommended Posts

Upravo sam video na vestima da mi se sediste firme seli iz Beograda u Uzice.:lol: :lol: :lol:Mladja nadmasuje sebe. Paranoja ocigledno ulazi u terminalnu fazu.:Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    9

  • MayDay

    9

  • msmodesty

    8

  • pacey defender

    7

Upravo sam video na vestima da mi se sediste firme seli iz Beograda u Uzice.:lol: :lol: :lol:Mladja nadmasuje sebe. Paranoja ocigledno ulazi u terminalnu fazu.
Jbt, izgleda da je zarazno.Natuknuo nam šef kroz zajebanciju nešto o selidbi u Šumadiji, ko hoće, hahaha, a varijanta b) je da kupimo odela, dobijemo služebene aute i vozikamo se okolo koordinišući, dizajnirajući, i bivajući headovi (zajebavam se prevodom na srpski) i profi seronje provincijskim kadrovima. Varijanta c) je da ne bude apsolutno ništa od toga, što se čini najverovatnijim, kao i do sada, a ja ne volim kad nas unapred lože na varijante svetle budućnosti. Dobra fora, doduše, da nas zadrže u firmi, a povišica samo što nije, no dobro. Doduše, ako dobijem slućbeni auto mogao bih da se vozikam, još je daleko i30. A da, ja još uvek na odsustvu, mada veći deo proveden u firmi. Ludo sam se proveo, ono od čega odsustvujem mi ič ne nedostaje. Sad kući, konačno.Digu srećan put i nek nam se što pre uloguje na forum. Mi došljaci ćemo već popuniti prazninu koju je on ostavio, teritorijalno, a virtuelno neće ni biti potrebe. Edited by Zabalujev
Link to comment
Upravo sam video na vestima da mi se sediste firme seli iz Beograda u Uzice.:lol: :lol: :lol:Mladja nadmasuje sebe. Paranoja ocigledno ulazi u terminalnu fazu.:Hail: :Hail: :Hail:
Znači, ode ti u Užice. U pečalbu. :lol:
Link to comment
Znači, ode ti u Užice. U pečalbu. :lol:
bice da ja (opet) ne razumem Srbiju..ajd da mi neko objasni, molim vas, sta je lose da se firma odseli u provinciju gde je infrastruktura iole dobra a cene mnogo nize = kvalitet zivota bolji?ovde niko *nece* da radi u centru grada, firme se naseljavaju po ledinama (cak ne ni provincijskim gradovima)
Link to comment

Zlatibore pitaj Taru...Boli me paja, ima da se odvaljujem od komplet lepinja. Nasviracu holesterol na 10 za 3 meseca. Bar cu u veselju proziveti tih par godina sto mi je ostalo.

Link to comment
Upravo sam video na vestima da mi se sediste firme seli iz Beograda u Uzice.:lol: :lol: :lol:Mladja nadmasuje sebe. Paranoja ocigledno ulazi u terminalnu fazu.:Hail: :Hail: :Hail:
ahahah, hahahha...to je sve na liniji onoga sto daje iljadu evra na novog zaposlenog u beogradu, a 5k u unutrasnjosti..i ono sa korejancima i zastavom elektro je bila smejurija sa finalnom racunicom.kako je on samo otrovan i stetan na milion nivoa, nemam reci...
Link to comment

Ne, ne, ne razumes. To je sve za dobrobit srpske privrede. Nema to veze sa licnom promocijom i predizbornom kampanjom. Ta valjda drzavni razlozi imaju prioritet nad tricarijama poput unistavanja zivota pojedinaca, rasturanja porodica, veza itd...

Link to comment

meni je ovo urnebesno jer je efekat nikakav. tzv. sminkanje svinje. evo sve ce uzicka privreda da procveta kad vas premeste tamo. pa nek prvo smanje dozivljaje laleta sekulica i nek manje drpaju drzavine pare i uloze u upristojavanje zeleznice pa ce da vide nekakav razvoj regiona.

Link to comment
Zlatibore pitaj Taru...Boli me paja, ima da se odvaljujem od komplet lepinja. Nasviracu holesterol na 10 za 3 meseca. Bar cu u veselju proziveti tih par godina sto mi je ostalo.
Imaćeš i aerodrom. Kući si za 25 minuta. Ne sekiraj se. PPP ti složno kliče "Najebo si Superhiče".:P
Link to comment
bice da ja (opet) ne razumem Srbiju..ajd da mi neko objasni, molim vas, sta je lose da se firma odseli u provinciju gde je infrastruktura iole dobra a cene mnogo nize = kvalitet zivota bolji?ovde niko *nece* da radi u centru grada, firme se naseljavaju po ledinama (cak ne ni provincijskim gradovima)
sledi lista gradova u kojima su jedina zabava bodenje nozevima, heroin i rakija, i kao takvi ne dolaze u obzir za zivot i zasnivanje porodice: - Gornji Milanovac (pakao) - Jagodina (umrlice osamnaestogodisnjaka na banderama skoro svake nedelje, za svaki posao mora se platiti reket Palminim ljudima, svako ispoljavanje individualnosti sankcionise se na divljacki nacin: mom prijatelju je urezan rambo nozevima krst u celo, akcija je ponovljena naredne godine tako sto mu je u istom obliku rasecena koza na grudima. Policija je odbila da reaguje, i ismejala ga) - Cuprija - Paracin - cela istocna Srbija - Bor, Negotin, Zajecar...lose, lose, jako jako lose.Uzice je druga prica, kao sto su i Arilje i Valjevo druga prica....Problem je u tome sto je vecina gradova u Srbiji prosto - neuslovna i jako neprijatna za zivot. Edited by vasudeva418
Link to comment
sledi lista gradova u kojima su jedina zabava bodenje nozevima, heroin i rakija, i kao takvi ne dolaze u obzir za zivot i zasnivanje porodice:...
znam vaso, al to realno mora nekad da prestane, ta konfiguracija? ne verujem da su ljudi tamo odushevljeni sto je tako?jedina nevolja je sto mora da se rmbachi, shto kasnije - to teze, a to je izgleda dosta nepopularno u srbiji... Edited by thermal bug
Link to comment
bice da ja (opet) ne razumem Srbiju..ajd da mi neko objasni, molim vas, sta je lose da se firma odseli u provinciju gde je infrastruktura iole dobra a cene mnogo nize = kvalitet zivota bolji?ovde niko *nece* da radi u centru grada, firme se naseljavaju po ledinama (cak ne ni provincijskim gradovima)
modesty, kakva infrastruktura povezuje te ledine sa gradovima i koliko je potrebno stici sa ledine u grad i pod kakvim uslovima? vremensko trajanje jednog takvog putovanja, koliko je izvesno iz dana u dan?
Link to comment
a beogradski univerzitet da se seli u stalac i varvarin, pola pola :D
Ја ово тако подржавам, а верујем и још понеки одавле cool.gif :D ^_^
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...