Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Panini virtuelni album

Recommended Posts

sherman

jbt imam tonu duplikatamilioni ucesnika ovog eminentnog takmicenja me bojkotuju samo tako.dajte ljudi nesto da se dzoramo, kad vec ne mozemo da se tapkamo pa da vas prevarim, otmem vam slidze, razbijem cvidze itd...

KennyDalglish

Sad kad imamo svoju temu :) da ovde postavim, mnogo je jednostavnije, ponudu za moju grupu - parapsihopatologijaAko nekome trebaju imam sledece duplikate :Muslera (URU), Ribery (FRA), Di Marya (ARG), Higuain (ARG), Odemwingie (NIG), Do Heon (J.KOR), ferdinand (ENG), Yebda (ALG), Hamsik (SVK)U swap sam stavio sledecu potraznju: Cavani, Lugano, Rodrigez (URU), Bendtner, Poulsen (DAN), Eduardo, Bosingwa, Meireles (POR), Maicon, Alves, Kaka, Adriano (BRA), Ndijtap, Atouba, Emana (CAM)Naravno ima jos mnogo koji nedostaju, ali ovi su prioritet :)

Delija67

Ako ti trebaju Masiela (jar) ili Barneta (CH) stavi ih u potraznju za Di Mariju

tsva

imam Okuba u visku ako nekome treba (Grajic :isuse: )

Edited by tsva

Delija67

Jel ima jos neki nacin za dobijanje mufte kesica ko ono sa kvizom?

Frau Gabrijela
Jel ima jos neki nacin za dobijanje mufte kesica ko ono sa kvizom?
Ima li neki način da se kviz reši mufte?

Feindouno
Ima li neki način da se kviz reši mufte?
Ne :)Meni je najlaksi destination africa, cak i ako ne znas nakon 2-3 odigrana ces nauciti dovoljno da mozes da dodjes do 3. nivoa

Zoidberg

Ili da nekom pukom srećom partija krene, a da si ti jedina u njoj (tj. da nema protivnika). :DTako sam ja ostvario svoju prvu pobedu (i gratis kesicu). :)Ovo ćeš najbolje uraditi tako što biraš što manje popularnu oblast.Drugu pobedu sam ostvario tako što je bilo nas troje. Na prvo pitanje ja sam lupio i pogodio, nakon čega je jedan odmah izašao, a drugom sam dobio fer i pošteno sa 3 tačna od mogućih deset pitanja. ;)Sve ovo što sam pričao je za partije iz trećeg nivoa težine.

Frau Gabrijela
Ne :)Meni je najlaksi destination africa, cak i ako ne znas nakon 2-3 odigrana ces nauciti dovoljno da mozes da dodjes do 3. nivoa
Tja, tako sam i mislila. Da bar ostave malo više sekunti, minuta... pa da guglam. sad.gifProbaću nešto s tom Afrikom kad nađem vremena.edit: tnx, DrZoidberg, svako iskustvo dobro dođe, ali već se vidim kako pribavljam literaturu i spremam se za triviu zbog jedne kesice isuse.gifbiggrin.gif Edited by stormy

MocaVukotic
Tja, tako sam i mislila. Da bar ostave malo više sekunti, minuta... pa da guglam. sad.gifProbaću nešto s tom Afrikom kad nađem vremena.
ako ti bude frka, daj mi šifru na pm, biće gotovo za par minuta :gentleman:

Frau Gabrijela
ako ti bude frka, daj mi šifru na pm, biće gotovo za par minuta :gentleman:
wub.gif za :gentleman:-a.Ali, to je već ozbiljna prevara. Ne znam mogu li ja to. sad.gif

Očekuj da ti se javim kad izludim posle n neuspešnih pokušaja.

nbg4ever

Udjite na Africa & WC, ili nesto slicno. Ja greskom upao, bili samo jedan iz Cilea i ja. Mozda smo ukupno imali 3 tacna odgovora :D Mislim, ko je dao gol za Egipat trideset i neke...

tsva
Udjite na Africa & WC, ili nesto slicno. Ja greskom upao, bili samo jedan iz Cilea i ja. Mozda smo ukupno imali 3 tacna odgovora :D Mislim, ko je dao gol za Egipat trideset i neke...
pitaj Vukotica, ako on ne zna onda odgovor ne postoji

MocaVukotic

to je bar lako, fawzi 2 komada protiv mađara