Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

ne postoji vest jos uvek. po onome sto sam cuo, Malagurski je info dobio od advokata onih mandrila, a ni portparol suda jos nema tu informaciju.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

Ovo je potpuno bizarno. Neki fantomski S Media je pustio buvu u kojoj između ostalog kaže:

Roditelji osuđenih navijača "Partizana" i advokati odbrane bili su ogorčeni što sud nije hteo da uvaži pismenu izjavu Dragana Crepulje, radnika obezbeđenja Garaže, koji je neposredno po tragediji na Obilićevom vencu izjavio pred kamerama da je „Bris Taton sam pao sa platoa“. Crepuljina priča bi, smatraju advokati, mogla da utiče na drugačiju presudu osuđenima.
Da bi onda ni manje, ni više okačili upravo snimak te izjave gde jasno kaže:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CRxfwTxQeNcda je dotrčao do mesta dešavanja tek kad je pokojni već bio dole.
Link to comment

nije to fantomski, to ti je medijska imperija bakija andjelkovica. a tek sto je ludilo vrhunski pouzdan i profesionalno objektivan pressonline http://www.pressonline.rs/info/hronika/272698/apelacioni-sud-ponavlja-postupak-u-slucaju-brisa-tatona.html!malo neobicno da legende srpske advokature ne bi na sva usta objavljivali pobedu nad zutim pravosudjem, nego bi prepustili filmskom auteauru da se oglasava na fejsbuku.

Link to comment
Gagorder, jel imaš procenu šta je u pitanju?
pa ne znam ja te stvari šime, nije mi ni struka niti nešto imam uvida mimo medija, paramedija i ovih što kao sve znaju pa ispadne da samo sebi dižu cenu. mislim da je apelacioni ukinuo rešenje višeg kojim se odbacuje predlog da se ponovi postupak, ali to je bilo pre par meseci i to bi onda značilo da je viši na potezu ponovo. ima valjda neko ko se bavi krivicom ovde a i prati više od mene. opcija je i da mali gurski bulazni iz nekog razloga. Edited by gagorder
Link to comment

jos se nista zvanicno ne zna, apparently.

Apelacioni sud naložio Višem sudu da odluči o žalbama odbrane u slučaju "Taton"Vuk Z. Cvijić | 14. 05. 2013. - 10:15h cat_icn_more.png 15:00h | Komentara: 22Apelacioni sud u Beogradu doneo je odluku da beogradski Viši sud odluči o žalbama odbrane za ponavljanje suđenja za ubistvo Brisa Tatona.269212_00taton_f.jpg?ver=1368519679Bris Taton- Apelacioni sud je naložio Višem sudu da sada donese odluku da li prihvata ili odbija žalbu branioca - objasnila je za “Blic” portparol Apelacionog suda u Beogradu Mirjana Piljić.Viši sud u Beogradu ranije je odbacio žalbe odbrane optuženih za ubistvo Tatona kao neosnovane, a sada mu je naloženo da ih razmotri i onda donese odluku.Tatona (28) su huligani su pretukli 17. septembra 2009. na Obilićevom vencu u centru Beograda, uoči fudbalske utakmice beogradskog Partizana i francuskog Tuluza. Taton je od zadobijenih povreda preminuo 12 dana kasnije.Apelacioni sud u Beogradu je januara 2012. prepolovio kazne petnaestorici osuđenih i umesto na ukupno 240 godina zatvora, osudio ih na 123 godine.U bekstvu je i dalje osuđeni Dejan Puzigaća, a Đorđe Prelić je nakon četiri godine skrivanja u februaru uhapšen u Barseloni.
Link to comment

nezvanicni info: Malagurski je u svom neznalackom zaru pogresno interpretirao insajderske informacije.ne vraca se nista na ponovno sudjenje, nego je sud nalozio da se ispitaju novi svedoci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...