Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

Žurnal:

Боровић је рекао да је Мишић на суђењу у Црној Гори, због чега је у полицију отишао његов сарадник из адвокатске канцеларије.
Mišićev saradnik? Uroš je u CG?Blic:
Rekli su da će se Mišić odazvati pozivu na saslušanje, ali da čeka advokata Borojevića, koji je trenutno u Crnoj Gori.
Borojević?B92
Mišić će tako sačekati svog glavnog advokata Borivoja Borovića da se vrati iz inostranstva, gde se nalazi zbog službenih obaveza
I tako...Jebote sedam prosto proširenih rečenica ne mogu da se savataju da napišu kako treba...
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

:lol:srdjan cesic@srdjancesicU pravnoj državio bi svako ko izabere Borivoja Borovića za advokata u startu dobio deset godina robije pa posle tek vidimo šta kažu dokazi.
:lol:
Mišićevi advokati iz advokatske kancelarije Borović tvrde da on danas nije došao jer se plaši za sebe zbog medijske hajke koja se proteklih dana vodi protiv njega, kao i zbog ranijeg negativnog iskustva s policijom.
Nemam komentar na ovu izjavu. Dno dna je probijeno. Edited by Alphons
Link to comment
Negativno iskustvo je kad baklja nije htela da uđe u usta pandurčini?
za divno čudo je ovo i novinar pitao ćerku (ili ženu :unsure: ) Borovića i ona se dosta zbunila i nešto promrljala sebi u bradu.
Link to comment
videla ja video na b92.net sa tom irinom bojovic. kuku majko, koji seljacizam.ja mislila ti pravnici elokventniji ljudi sa malo vise class.
na osnovu americkih serija?pravni fakultet je, bar u prethodnih deceniju i po, saborno mesto domaceg polusveta
Link to comment
na osnovu americkih serija?pravni fakultet je, bar u prethodnih deceniju i po, saborno mesto domaceg polusveta
Ovo sto Mau pominje je takoreci predratna advokatska burz. kasta. Svejedno bez obzira na tvoj zajedljivi pristup Pravni sa ogromnim brojem studenata je sigurno vise blizi proseku nacije no eliti od drugih selektivnijih ucilista.
Link to comment

sa telefona sam kacio, a sad nema edit :/u svakom slucaju izjava:

Bas zbog te histerije i raznih izjava smatrao sam da ne bih imao pravicno i fer sudjenje. Uplasio sam se da ce se ponoviti slucaj "Trajkovic", kada sam u prvom procesu bio optuzen za zverski pokusaj ubistva, da bih na kraju samo odgovarao za ometanje sluzbenog lica na duznosti. Za to sam dobio najvecu mogucu kaznu u istoriji zakonodavstva Srbije. Toga sam se uplasio!
me tera na :puke:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...