Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

Ovo nije prva tuca u kojoj ucestvuju marinci iz ambasade. Cak je i isti klub u pitanju, cini mi se.Bas me je interesovalo da li im je to uobicajena praksa da izlaze u klubove u "neprijateljskoj zemlji", nevezano za to ko zapocne sranje.disclaimer: naravno, ne pravdam urosa i urose™
Nije isti klub u pitanju prilično sam siguran, a ja za drugi slučaj ne znam. A gore sam napisao kako je sve počelo, što će reći, mogao je da bude bilo ko, ko govori neki strani jezik. Dolazili su tamo često i nikada nikakav incident, sve kul.
Link to comment
Nisam siguran da marinci koji cuvaju diplomate smeju da izlaze po nocnim lokalima. Missim to je vojska na isturenom polozaju.
Kumova prva komšinica se udala za jednog. Neopevan car, svako slobodno veče se lešio kano zver po gradu. Često smo cirkali zajedno devedesetih.
Link to comment
Kumova prva komšinica se udala za jednog. Neopevan car, svako slobodno veče se lešio kano zver po gradu. Često smo cirkali zajedno devedesetih.
nije ni cudo sto si zavrsio u Briselu. izdajnice.
Link to comment
Nisam siguran da marinci koji cuvaju diplomate smeju da izlaze po nocnim lokalima. Missim to je vojska na isturenom polozaju.
cuvaju diplomate ali samo u zgradi ambasade, van te zgrade su samo strani drzavljani na privremenom boravku u srbiji :) ma da taj marinac nije slucajno hispanoamerikanac ili afroamerikanac pa to zasmetalo urosu? :s_w:
Link to comment

Урош Мишић невин, није дошао јер се уплашио

Урош Мишић није извршио ово кривично дело и било би логично да се појавио, али он се уплашио. Направљена је вештачка хистерија коју су створили медији и одређени надлежни органи, и ми смо одлучили да сачекамо погоднији тренутак да се он појави
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...