Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

Krivična odgovornost može se otplatiti u novcu, za kazne za koje je predvidjeno manje od 12 god. To otprilike znači da bogati smeju i da kradu i da biju i ne moraju da idu u zatvor... Dok imaju da plate, naravno...

Tako je prošle godine zaključeno 435 sporazuma - čak šest puta više nego u 2010. kada su prvi put tužilac i okrivljeni stavili svoje potpise na ovu vrstu nagodbe. Istovremeno, načelo oportuniteta je 2011. primenjeno na 9.155 osoba, što u odnosu na prethodnu godinu predstavlja povećanje od 82 odsto.Sporazum o priznanju krivice primenjuje se, inače, za krivična dela za koja je propisana kazna do 12 godina zatvora. Okrivljeni i njegov branilac najpre pregovaraju o uslovima priznanja krivice, a potom sud odlučuje da li će usvojiti ili odbiti usaglašen sporazum. Oba potpisnika sporazuma - tužilac i okrivljeni, dužni su da vode računa i o interesima žrtve krivičnog dela, pre svega o obeštećenju.

Edited by dare...
Link to comment
Ranije sam mislio, ma dići će se frka tek kad se, nažalost, desi nešto krupno. Onda će svima doći iz dupeta u glavu. Kad ono, dešavaju se krupne stvari svakodnevno i ništa.
... kad se dese krupne stvari, onda Tadic ode u klubove u cijim su upravnim odborima vodje navijaca i drzi pomirljive govore o vaznosti sporta za srpsko drustvo - uvlaci im se u dupe, takoreci. Da ne pomisle slucajno da ih osudjuje zbog "krupnih stvari" koje su izasrali. Pred gej paradu mislim da je bio do crvene zvezde, ili partizana - ne mogu da se setim, meni su to kao dva brata bliznaka. Govedo jedno usrano. Edited by CowBoy
Link to comment

Није искључено. Мада, Кимијев ћале му дође као неки локални доћолски шериф и био је пријатељ са маторим Јусуфспахићем. Уз то, Алкатразов HQ је на свега 50 метара од џамије. Склон сам да поверујем муфтијиној изјави.

Link to comment

Па наравно да муфтија, као и отац му, ради за ДБ... али свеједно је кул тип.А и Кими је барем жбирски доушник, ако не и нешто више...

Link to comment

muftija je super, volim da ga slusam.nego objasni mi ovo oko kimijevog caleta, jel "lokalni serif" znaci da je lokalni krimos?sto se kimija tice, kako neko u tim godinama postaje vodja navijaca, ako pretpostavljamo da je u navijackom svetu vodja onaj koga se ostali plase?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...