Jump to content
IGNORED

Nezavisno sudstvo i huligani


Idioteque

Recommended Posts

ako dobro razumem ovu vest o kombiju, stvari su tekle ovako: prvo su neki likovi iz čačka izašli na crtu prvoj ekipi odmetnutih grobara, koji su ih prevarili i izuli motkama.onda je prva ekipa delija rešila da se osveti prvoj ekipi grobara i zapalila kombi nekim likovima iz mitrovice. pa ovo postaje smešno.moje pitanje glasi: da li se ikada u posednjih deset godina desilo da se sretnu prva ekipa delija i prva ekipa grobara?

Edited by McCabe
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • radisa

    47

  • Ted

    45

  • Milogled Bluff

    39

ako dobro razumem ovu vest o kombiju, stvari su tekle ovako: prvo su neki likovi iz čačka izašli na crtu prvoj ekipi odmetnutih grobara, koji su ih prevarili i izuli motkama.onda je prva ekipa delija rešila da se osveti prvoj ekipi grobara i zapalila kombi nekim likovima iz mitrovice. pa ovo postaje smešno.moje pitanje glasi: da li se ikada u posednjih deset godina desilo da se sretnu prva ekipa delija i prva ekipa grobara?
jeste i bilo je i pucnjave.postoji razlog zasto su bas cacanski gani a posle i groblje iz KM bili na meti ali nije moje da pricam o tometm.
Link to comment

eee sećaš se? kad sam napadnut da lažem i to od strane jednog trenutno banovanog člana. sve u svemu, to više ni ja ne znam. je li on nosio ili je neko iz kraja ili neko petnaesti...u svakom slučaju, poslednji put kad sam bio na severu neki likovi su doneli baskijsku zastavu. u još svačijem slučaju ko ih jebe. je li tako evropejac?

Link to comment
eee sećaš se? kad sam napadnut da lažem i to od strane jednog trenutno banovanog člana.
Zastava je bila na severu. A zašto bi neko,taj banovani ko kod bio, mislio da lažeš?
Link to comment

Ne znam šta da kažem, Radiša. Meni je simptomatično što ni mi na ovom forumu više ne komentarišemo ove vesti već samo svakodnevno čitamo nove. Bojim se da se mrak definitivno spustio.Ranije sam mislio, ma dići će se frka tek kad se, nažalost, desi nešto krupno. Onda će svima doći iz dupeta u glavu. Kad ono, dešavaju se krupne stvari svakodnevno i ništa. Ma ko me jebe kad nisam pobegao odavde...

Link to comment
Ne znam šta da kažem, Radiša. Meni je simptomatično što ni mi na ovom forumu više ne komentarišemo ove vesti već samo svakodnevno čitamo nove. Bojim se da se mrak definitivno spustio.Ranije sam mislio, ma dići će se frka tek kad se, nažalost, desi nešto krupno. Onda će svima doći iz dupeta u glavu. Kad ono, dešavaju se krupne stvari svakodnevno i ništa. Ma ko me jebe kad nisam pobegao odavde...
Ma, moja žena radi dosta sa maloletnim prestupnicima i znam da nema volje, i da nikog nije briga šta će ti mali monstrumi da rade... Sudije izriču blage kazne, jer je takva direktiva, klinci su višestruki povratnici, gleda im se kroz prste, a policija, ako kojim slučajem i nabasa na nešto značajnije, bude odmah obaveštena da se skloni...Pazi, ja znam(i naravno to ne mogu da dokažem, da me neko ne cima za linkove, ko hoće da veruje, nek' veruje) da je sin Đure Mutavog privođen pre godinu-dve, zbog optužbe za tešku krađu(ili tako nekako, pretio pištoljem, uzeo pare, i maltno žrtvu pištoljem u glavu)... Sačinjen zapisnik, svi potpisali, uključujući i majku probisveta, da bi tatica nazvao inspektora, a zatim nazovu inspektora i iz tužilaštva, i, pazi sad, inspektor pred svima jebe majku i državi i tužilaštvu i svima i cepa prijavu i zapisnik... I crva nikad nije ni bilo...E dokle god su takve stvari moguće, da osuđeni kriminalac, zove iz zatvora inspektore, da bi ucenjivao, jer je, jebeni neki viši interesu pitanju, ova država će biti go kurac na biciklu... I treba da nestane, zajedno sa celom svojom elitom...I inače, ne postoji dovoljno velik događaj, koji će da triggeruje srpsku vlast...Ako lomljenje Beograda pre dve godine nije taj događaj, onda ga ni nema... što talasati, kad se pare mogu lapati... Ako se i izgubi vlast, pare su tu, Mauricijus je daleko, i bole će njih za sve nas ovde...A za to što nismo pobegli na vreme... Pa sad je možda kasno, ali ćeru ću poslati što pre... Nek' nauči da živi normalno...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...