Jump to content
IGNORED

Kocka, kocka, kockica


Milosh76

Recommended Posts

Nije bilo Vatican style, ne, nikako. Ali brate bio je neprijatan i osion do zla boga, a to se desavalo u dobi u kojoj sam verovao da Smoki zaista gine u partizanskim filmovima. He was all like "Fuck you" and I was all like WTF.
jebi ga, a mi koji nismo imali sreću da dođe u našu školu, zavideli smo vama što vas maltretira. šta ti je život...edit - a e i o u Edited by MocaVukotic
Link to comment
Nije bilo Vatican style, ne, nikako. Ali brate bio je neprijatan i osion do zla boga, a to se desavalo u dobi u kojoj sam verovao da Smoki zaista gine u partizanskim filmovima. He was all like "Fuck you" and I was all like WTF.
i ja sam ovo cuo od komsije kojem je kockica bio gost.naravno sjatio se buljuk dece za autograme, a on ih odjebo ko sugave macke.secam se i 1 njegovog gostovanja na 3k de je bio do zla boga neprijatan i vulgaran,nastojeci valjda da napravi otklon od uloge koja mu je obelezila karijeru.
Link to comment
Putovanje koje biste voleli da se ponovi? Ponovio bih turneju sa predstavom Hamlet u podrumu koja je počela u Meksiko Sitiju, a završila se u Akapulku.
pitam se što mu je omiljeno putovanje ^_^
Link to comment
jebi ga, a mi koji nismo imali sreću da dođe u našu školu, zavideli smo vama što vas maltretira. šta ti je život...
potpismi mali borchanci nikad nismo bili dovoljno dobri za kockicua ni za tobagan i sve ostalo :(
Link to comment
mi mali borchanci nikad nismo bili dovoljno dobri za kockicu
baš tako, jebena suburbia. a da je znao branko šta je gudre po ceraku dolazio bi pevajući.
Link to comment

Ja ga vido iz busa, 65ice negde 2000. u Ruzveltovoj. Stao mu auto na sred puta, kisi u spicu popodne. Moja kolegica, sva srecna sto vidi djetinjeg idola, mu veselo dobacila 'Tatatatiraaa' a Branko (pokiso, umascen i krvavih ociju) odvratio: Mrs bre u picku materinu!!!

Link to comment
Ja ga vido iz busa, 65ice negde 2000. u Ruzveltovoj. Stao mu auto na sred puta, kisi u spicu popodne. Moja kolegica, sva srecna sto vidi djetinjeg idola, mu veselo dobacila 'Tatatatiraaa' a Branko (pokiso, umascen i krvavih ociju) odvratio: Mrs bre u picku materinu!!!
Sto je vise kleveta i lazi to nam je Branko sve miliji i drazi. Realno mislim da u toj situaciji nije mogao da joj da adekvatniji odgovora na njeno 'Tatatatiraaa' Ja kada sam isao u vrtic Branko je zavrsio svoju TV karijeru ali sestra je bila kod njega u emisiji. A sta mislim o njemu dovoljno govori to sto svako malo malo vodim sestricinu da ga gleda u Puzhu. P.s. A i izbor za popboks mu je za :Hail:
Link to comment
Meni je omiljena emisija kad pravi parobrod od kutije za tompus. Posle te emisije sam napravio stotinu takvih brodića.
+1samo da bacim hejt na vaspitacicinog sina mikija koji se cak pojavljivo na spici.a ja sam bio bolestan kad su dolazili u moj vrtic.
Link to comment

trebalo je da glumim vanzemaljca u jednoj epizodi kockice :isuse::lol: ali sam na kraju ipak zavrsio u ostatku decebio je kasting kod nas u vrticu leptiric ko najbolje glumi robota ! i nas 3 smo bili najrobotizovaniji :Dsecam se da smo epizodu snimali dole u napustenoj elektrani ili koji je qrac na dorcolu, medj onim rusevinama.i secam se da sam imao problema da navucem spejs odelo ili sta vec jer mi je glava bila prevelika :lol: :lol: pa je branko prisao i rekao nesto tipa "ne vredi, ajde idi medju ostalu decu uzecemo nekog drugog" hahaha ... od tad vucem komplexe :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...