Jump to content
IGNORED

Kocka, kocka, kockica


Milosh76

Recommended Posts

uzasno sam se smorila kad sam nacula da je branko nadmeni retard
Meni je Branko prijatelj na FB i ne verujem da je nadmen, samo je legenda kao Dusko Radovic ili Mica Tatic, a s tim je komplikovano zivetiMoja cerka ce biti 3.generacija kockica...
Link to comment

sad mi je lakse :Dbas razmisljam koja mi je bila omiljena epizoda kockice. neka gdje su gradili kucu od kutija i lift u njoj. meni inzinjering nije isao, pa sam im zavidjela

Edited by morgana
Link to comment
@april i komplikovano je snimati posto se dere na decu i govori im svasta
uvek sam mislio da je ovo samo mit kao i prica da je on prvi registrovani narkoman u srbiji.
Link to comment
predstavio mi se kao "branko-usranko".
:Hail:vidim da se vasa editovao da ne bi bio partypooper, no ne znam što, cenim da je baš taj namćorasti branko s pivom i pljugama ono što je ključ za njegovu karizmu. što kaže hatori, krasti klaun fazon, kome su još zanimljivi razni bezlični animatori™, mađioničari i slični smarači koji danas zabavljaju™ decu. dajem za pravo vasinoj istinoljubivosti i pravdoljubivosti, možda to nije lep način da se ophodi prema deci, sigurno ne pije vodu u današnjem pc svetu, al jebem li ga, možda smo i mi bili malo debelokožniji klinci pa nam nije smetalo što nije uvek nasmejan i lepršav.. Edited by Gonzo
Link to comment
:Hail:vidim da se vasa editovao da ne bi bio partypooper, no ne znam što, cenim da je baš taj namćorasti branko s pivom i pljugama ono što je ključ za njegovu karizmu. što kaže hatori, krasti klaun fazon, kome su još zanimljivi razni bezlični animatori™, mađioničari i slični smarači koji danas zabavljaju™ decu. dajem za pravo vasinoj istinoljubivosti i pravdoljubivosti, možda to nije lep način da se ophodi prema deci, sigurno ne pije vodu u današnjem pc svetu, al jebem li ga, možda smo i mi bili malo debelokožniji klinci pa nam nije smetalo što nije uvek nasmejan i lepršav..
problem je u tome sto mi je bilo idol dok nisam osetio na svojoj kozi svu dubinu tastine njegove praznine. to nije bilo bas prijatno iskustvo, i definisalo je neke moje stavove prema pojavama iz idiot boxa u vrlo neznoj dobi
Link to comment
problem je u tome sto mi je bilo idol dok nisam osetio na svojoj kozi svu dubinu tastine njegove praznine. to nije bilo bas prijatno iskustvo, i definisalo je neke moje stavove prema pojavama iz idiot boxa u vrlo neznoj dobi
fuck, izvini jebat ga.. viđao sam ga i ja par puta u live nastupima i umeo je da isproziva i izblamira klince in front of live audience, no ipak. nadam se da tvoje iskustvo nije bilo nešto gore od toga :unsure: Edited by Gonzo
Link to comment
fuck, izvini jebat ga.. viđao sam ga i ja par puta u live nastupima i umeo je da isproziva i izblamira klince in front of live audience, no ipak. nadam se da tvoje iskustvo nije bilo nešto gore od toga :unsure:
Nije bilo Vatican style, ne, nikako. Ali brate bio je neprijatan i osion do zla boga, a to se desavalo u dobi u kojoj sam verovao da Smoki zaista gine u partizanskim filmovima. He was all like "Fuck you" and I was all like WTF.
Link to comment
Nije bilo Vatican style, ne, nikako. Ali brate bio je neprijatan i osion do zla boga, a to se desavalo u dobi u kojoj sam verovao da Smoki zaista gine u partizanskim filmovima. He was all like "Fuck you" and I was all like WTF.
gledaj to s druge strane, pomogao ti je da se još u ranoj dobi otreseš iluzija i postaneš ovakav kritički um kakvim te znamo.tatatatira! :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...