Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako je u pitanju cetvrtak dolazim. U nadi da ako mi bude trebalo, da medju forumaskim fudbalerima ima iskusnih u pruzanju prve pomoci.
Preza je prvak sveta u pruzanju prve pomoci. Ne drzi me za rec, al koliko se secam price bio je prva rezerva na svetskom prvenstvu u Kazahstanu... al to ce on vec znati da pojasni...Beowle, ajd vidi jel taj termin i dalje zvrji prazan...
Link to comment

Beowle ima li sta od tog termina ili ne?Ovde ima 7 prijavljenih a jos se nisu prijavili Beowl, Harper, Rodja, Posrbica, Lebron, Nikola itd. Jel toliki problem napisati - dolazim, ili ne dolazim? (mada je prvo pitajne jer termin i dalje slobodan?)

Edited by adasevic
Link to comment
Beowle ima li sta od tog termina ili ne?Ovde ima 7 prijavljenih a jos se nisu prijavili Beowl, Harper, Rodja, Posrbica, Lebron, Nikola itd. Jel toliki problem napisati - dolazim, ili ne dolazim? (mada je prvo pitajne jer termin i dalje slobodan?)
Ma, dzabe se prebrojavamo. Ja bih, naravno, dosao ali termina nece biti, niti ce biti dovoljno ljudi. Treba da se nadjemo (kod Cedica, recimo :wub: ) i vidimo sta cemo uopste raditi sa tim forumskim fudbalom, da li cemo i kako nastaviti da ga igramo.
Link to comment

Sa tobom nas je 8. Sa Beowlom bi bilo 9, a cenim da bi nas i Rodja udostojio svojim prisustvom :) Ako bas zagudi ja mogu da dovucem jednog ili dvojicu, dakle mogli bi da igramo... Ja zaboravih mob kuci pa ne mogu da vas cimam inace bi vec odavno dobili SMSove od mene :)Ajd nek neko cimne Beowla da proveri jal ima tog termina ili nema, da se ne cimamo dzabe.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...