Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Pazi sad, ako se ide na stiljro i pivo/spricer, sto je ideal forumskog fudbala,(kako ga ja kapiram)) Dusanovacki Cvet, Stari Bunar i ona kafana gde je pre bio Cvet, ce da odrade posao. Jedino ne znam dokle rade, ako je recimo termin fudbala u 10 uvece.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko hoce na fudbal u sredu u 22h u Trudbeniku na velikom terenu? Ja inace igram tamo standardni termin, ali zbog Partizan - Braga nema sanse da se skupimo, pa bi bilo odlicno da se skupi jedna ekipa forumasa. Molima vas da se sto pre izjasnite da li ste zainteresovani, jer sutra moram da znam da li da otkazujem termin!

Link to comment

Nov & blještav balon u Grčića Milenka (Dušanovac, sa pomenutim kafanama u blizini): slobodan petak u 18h, cijena 6000 + PDV :Hail: Dobri stari Kolos (škripa metala, duhovi nestalih mornara, za kafanu ćemo morati da vidimo): slobodna sreda u 18h, cijena 4700 sve sa PDV-omJavljajte ako vam nešto od ova dva odgovara, a naročito ono prvo :wub: Danas zovem Adu.

Link to comment
Nov & blještav balon u Grčića Milenka (Dušanovac, sa pomenutim kafanama u blizini): slobodan petak u 18h, cijena 6000 + PDV :Hail: Dobri stari Kolos (škripa metala, duhovi nestalih mornara, za kafanu ćemo morati da vidimo): slobodna sreda u 18h, cijena 4700 sve sa PDV-omJavljajte ako vam nešto od ova dva odgovara, a naročito ono prvo :wub: Danas zovem Adu.
Sto se mene tice, moze i moze.
Link to comment

Mani ova sreda mnoooooooogo vise odgovara po svemu i po lokaciji i po terminu. Ali se slazem sa Adasevicem da ce biti cupavo za stizanje na vreme. S druge strane, nema termina, tako da je onda uzmi sta mozes. Moj glas ide za Kolos.

Link to comment

Jeste koliko me secanje sluzi. Cena je ok, a ako vec biramo i ja sam za sredu...Ostaje frka sa dolakom jer za radne ljude ce biti prilicno knap... ja radim do 4, a i zivecu relativno blizu, tako da sto se mene tice to je ok (taman da ne moram zevam sutradan na poslu :) )

Link to comment

Dobro dakle, ako ne bude nista zanimljivo ni na Adi, onda je opcija Kolos. Za sada smo za:1)Beowl2)Harper3)Goofs4)jaSmorenko kad se oporavi je 5. a mislim da i nebojsi odgovara ovaj termin tako da je to 6. Ajde ostali javljajte se. Kad mozemo da pocnemo? Ove ili sledece nedelje?

Link to comment
Kad mozemo da pocnemo? Ove ili sledece nedelje?
Možemo da počnemo čim uzmemo termin a to treba da bude odmah jer je navala gora nego za koncert Ace Lukasa.Breaking News sa Ade: slobodni su četvrtak i petak u 19h! Cijena 4500 dinara u šta je uključen PDV kao i 8 propusnica za ulazak kolima.Na Adi je nedostatak to što je dolazak peške stvarno 1 ultra cimanje. Međutim, svako ko nema auto može u najgorem slučaju da sačeka motorizovane učesnike na rampi.Kafanski deo bi mogao da se odradi u Adi Safari koja je odmah tu, ili na nekom od savskih splavova koji su malo dalje.Ajd javljajte.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...