Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nije bas prevoz u pitanju, za to cu se snaci, nego porodicne obaveze. AKo sveobavim na vreme ondak dolazim, ali opet to ne zavisi od mene, a inace gde si ti s prevozom?
Vozdovac,ali nije frka i negde van Vozdovca...
Link to comment

Elem, za sve one koji se dvoume da li doći večeras, ali i za ostale, veoma bitna stavka:Sledeće 2 nedelje Forumaški Fudbal se aće™ igrati. Sledeća dva termina padaju tačno na Novu Godinu i na Božić. Moraćemo i da ispregovaramo sutra u vezi sa tim, mada mislim da neće biti problema, tj. da ni oni neće raditi tada. Pride, kroz tri nedelje je pak srpska nova. Pa vi vidite. Još sutra se možemo okupiti, izigrati, naždrati, biti legitimisani od policije, slušati policiju kako im se preko motorole dobacuje "Adašević...Adašević". Pa vi vidite!Pozdrav svima i vidimo se u balonu, pre ćevapa!

Edited by Filipenko
Link to comment
Elem, za sve one koji se dvoume da li doći večeras, ali i za ostale, veoma bitna stavka:Sledeće 2 nedelje Forumaški Fudbal se aće igrati. Sledeća dva termina padaju tačno na Novu Godinu i na Božić. Moraćemo i da ispregovaramo sutra u vezi sa tim, mada mislim da neće biti problema, tj. da ni oni neće raditi tada. Pride, kroz tri nedelje je pak srpska nova. Pa vi vidite. Još sutra se možemo okupiti, izigrati, naždrati, biti legitimisani od policije, slušati policiju kako im se preko motorole dobacuje "Adašević...Adašević". Pa vi vidite!Pozdrav svima i vidimo se u balonu, pre ćevapa!
13. je nedelja tako da do ponedeljka uvece svi koji se budu pretoksikovali mogu da se oporave uz dovoljne kolicine kisele vode. Ocekujem da broj izostanaka na tom fuzbalu bude zanemarljiv. Kriticniji je recimo naredni ponedeljak (21.) kao drugi dan Svetog Jovana. Ja tad sigurno ne dolazim, a verujem i dobar broj onih koji slave ili idu na slavu taj dan... A veceras se naravno vidimo :)
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...