Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad smo toliko jaki da mozemo sebi da priustimo da igramo bez Pavla i da opet lagano dobijemo...
Samo da napomenem da je u 10:00 krenulo sa 4 na 4, bez bracog para adasevic, madballa i Preze i u tom periodu smo vodili 2:0. To se naravno posle nije racunalo.E da i tvoji saigraci su te ove nedelje osvsetili posto je kod nas veceras bio Uskrs. Edited by smorenko
Link to comment
"Tako je to kad dodju ekipe resene da se brane i igraju bunker od starta, i mi napadamo, napadamo... i otvaramo prostora za kontre! Kada napokon uspemo da se priblizimo nastupi famoznih poslednjih 10 minuta igre, i iz neobjasnjivih razloga primimo gol, dva, tri... A i teren je bio losh, vremenski uslovi nikakvi... Madballu su se smrzle noge."
Bosko AlKosan Jankovic
Link to comment
FUDBALSKA MAFIJA NA UDARUDok javnost još uvek analizira drugu uzastopnu, briljantnu, ubedljivu i dominantnu pobedu evidentno boljeg od dva FF tima, čekaju se zvanične informacije o dramatičnom hapšenju aktera nekih od najmutnijih radnji u našem fudbalu, koje se kasno sinoć odigralo u kafani zloglasne reputacije, "Užice", na Autokomandi. Kako nezvanično saznajemo, policija je u brižljivo pripremanoj akciji lišila slobode nekoliko korumpiranih fudbalera, mada im je izmakla glavna meta - bivši menadžer a od nedavno sportski direktor za koga se pretpostavlja da se trenutno krije u Crnoj Gori ili Makedoniji.Neimenovani očevici su izjavili da je jedan od glavnih osumnjičenih, Filipenko, naslutivši dolazak organa gonjenja, najpre uništio sve dokaze o fiktivnim porudžbinama koji su se u tom trenutku nalazili na stolu (uključujući i Flegminjov pohovani kačkavalj), da bi nakon toga odbio da se identifikuje policajcima uz tvrdnju da nema ličnu kartu, da ga zabole za istu, i da **** po leđima i njima i sistemu koji ih štancuje tako retardirane. Uz to se obilno olakšao po društvu kao takvom, a glavnom policijskom inspektoru je u notes izdiktirao lažne lične podatke i na to dodao masivnu veliku nuždu po istom (notesu).Dok su zbunjeni policajci pokušavali da utvrde ko je ko u moru lažnih isprava i netačnih podataka, u kafani je zavladala ledena tišina, tako da se u jednom trenutku čuo samo glas sa policijske radio stanice, koji je potvrdio identitet vođe ove kriminalne grupe:"Dvadeset... jedanaest... Adašević... Adašević!"Policija još uvek nije saopštila da li je neka od sinoć privedenih osoba, koje predstavljaju tamnu mrlju na Forumskom Fudbalu, zadržana u pritvoru.
Link to comment
ADAšEVIĆ: Sve su to gluposti, filipenkovi papiri su cisti!Nakon natpisa koji su se pojavili u javnosti, povodom optužbi koje su izrečene na račun njegove ekipe, Adašević kaže: "Očigledno je da se ovde radi po nečijem diktatu. Ovi napadi u javnosti, kao i silna podmetanja prethodnih dana očito dolaze od nekih struktura koje ne žele dobro 1 FFu. Da, tačno je da je policija od nas tražila sinoć odredjene papire na uvid, ali jedina istina da FIlipenko svoja dokumenta nije imao kod sebe da ih ne bi umastio ćevapima, i da bi ona mogla da ostanu čista. POstavlja se pitanje ko ima veze sa CG klanom, ko kome ide na slavu,i ko su bili oni mrki momci sa prebivalištem u CG, koji su sedeli za stolom do nas, kao i da li su tu bili slučajno, ili po nečijem nalogu. To su pitanja koja će rešiti sve najsnoće i zakulisne radnje na 1 FFu, a ne to da li su papiri 1 Filipenka čisti ili ne. Napadi na mene su takodje sasvim bez osnova, a ovo je kalsična podmetačina žute štampe, naravno naručena priča. Ponavljam, ja se družim isključivo sa slobodnim gradjanima ove zemlje!Takodje, veci deo naseg tima je sinoc kasnio zbog sabotaže na Nebojšinim kolima, a policija za sada nema odgovor ko je odgovoran za ovu sabotažu."Imali ste i neke primedbe na račun protivničke ekipe sinoć?"Nisu to primedbe koje se odnose direktno na utakmicu. Prošle godine je dignut velik pritisak sto je u našu ekipu stigao igrač iz našeg podmlatka (Nebojša) i to je okarakterisano kao rušenje kulta i regularnosti 1 FFa. Danas imamo situaciju da čudnim putevima, preko menadjera Keke Larssona na svakom fudbalu imamo sve više strnih fudbalera u čije ugovore nemamo uvid, a koji su došli nakon drafta posle koga je protivnička doživela pravi fijasko u prva dva FFa. Sada je odnos pobeda/poraza izjednačen iako mi imamo daleko bolju gol razliku, ali ne bih se iznenadio da za nedelju dve, protivnička ekipa ostane sasvim bez domaćih igrača, pa se pitam kuda to ide naš FF? Gde trunu mladi talenti poput pavllla, Spasoja i Goranza, te prekaljeni borac 1 FFa harper lee? Zasto je prvi pik na draftu udaljen iz ekipe?"Sta mislite o sinoćnoj igri?"Namam nikakve zamerke. Protivnik je ponovo bio za nijansu bolji. Ponovo smo loše otvorili utakmicu, nismo šutirali već pokušavali da se ušetamo u gol, što je protvnik umešno kaznio. Promašili smo dosta otvorenih šansi, a počeli smo da šutiramo tek pošto se protivnik odlepio. Ponovila nam seprethodna nedelja kada smo opet prisli na korak, ali jedna nesmotrenost je otvorila kontru 2 na 1 i epilog je na zalost bio isti kao i prethodne nedelje. Naredne nedelje bi trebalo da nam se u tim vrati Gianluigi Lebron tako da verujem da ce ovi daljinski sutevi koje nismo dobro branili biti ukroćeni. U svakom slučaju nemamo više tako lak posao kao u prve dve nedelje, a to što smo sada došli do egal rezultata, tera nas da daleko ozbilnije pristupimo narednim duelima."
Edited by adasevic
Link to comment
Flegminjo: Uvređen sam!Kao neko ko je zadužio 1 FF, morao sam da se oglasim saopštenjem, povodom sinoćne represije i demonstracije sile. Opet se raspravlja o tome na čije slave ja idem i s kim se tamo viđam. Dokle god ti ljudi nisu u zatvoru, oni su slobodni ljudi. Zgrožen sam i uvređen, insinuacijama i mahinacijama kojima se služe određeni mediji, po diktatu raznih centara moći. I to što idem u Istanbul, baš u vreme kada određeni fudbaleri Vojvodine potpisuju ugovore sa turskim klubovima, je čista slučajnost.Sinoćna akcija policije je bila pokazatelj propasti našeg društva i sistema vrednosti. Pretresani su i maltretirani, 1 Flegminjo, 1 engleski džentlmen, 1 iskudija i 1 brojni ljudi koji su zadužili 1 FF, a samim tim i 1 zemlju. Pa kad mi imamo ovakav status, čemu 1 običan čovek da se nada? Nadam se da će određeni ljudi staviti prst načelo, pogledati se u oči i razmisliti kuda vodi ovakav treman prema 1 veličinama, dokazanim patriotama i osvedočenim žderačima roštilja.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...