Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Posle utakmice, jednoglasnom odlukom u svlačionici, Pavllle je poslat u Đurđeve stupove da tamo detaljno prostudira Pouke oca Tadeja i vrati se na FF kao dobar igrač i još bolji čovek. što se tiče Harpera, njemu je zvanično ponuđeno mesto sportskog direktora naše ekipe i dogovoreno je da on sam napravi opis i plan rada svog novog položaja.
Nakon jucherashnje pobede, ochigledno je da ce Pavllle zarad konkurentnosti ekipe morati malo u golmansku shkolu Milana Sheva.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta ste zapeli sad, nije bio penal, Preza je samo promasio loptu i zveknuo me po nozi pa sam se ja sapleo i bacio preko lebrona...
Soniksov snimak br. 2 pokazuje sta si trazio, a narocito je impresivan stil pada, za koji bi verujem dobio 3 desetke od zirija :D
Link to comment

Da, taj snimak br. 2 je zbilja interesantan. Najpre prikazuje oba faula načinjena nad Goranzom, nakon čega sledi paradigma sinoćnjeg držanja poražene ekipe: Goranz u odbrani, uz ogradu, ispucava loptu koja pogađa Prežu u ruku ili izlazi u aut, nebitno, lopta za nas u svakom slučaju. Goranz stoji uz ogradu i čeka loptu (koja se vratila u teren) da izvede aut/slobodnjak, ostali igrači takođe stoje i čekaju, a lepša polovina para Nedašević po sistemu: "Uši su mi zalivene voskom i nisam čuo pištaljku" uzima loptu i šutira na gol. Lopta se odbija do Larssona koji par sekundi zbunjeno čeka da vidi hoćemo li najzad dobiti taj aut ili šta već, ali protivnik uopšte nema nameru da prekida igru (da su kojim slučajem dali gol, pretili bi napuštanjem terena ukoliko isti ne bude priznat) tako da on nastavlja našu akciju i tek nakon što je sa loptom prešao na protivničku polovinu neko se najzad setio da dozvoli pomenuti aut.Takođe je zanimljiva instinktivna reakcija protivnika na svako zvanje faula od strane Goranza i Radeta (dva najčešće faulirana igrača sinoć): "Ma daj, šta faul?!?!?!", čime su jasno pokazali svoju nameru da bez potrebe podižu tenziju i dovedu utakmicu na ivicu regularnosti kako bi imali alibi za poraz koji nijednog trenutka nije dolazio u pitanje.

Link to comment
Goranz stoji uz ogradu i čeka loptu (koja se vratila u teren) da izvede aut/slobodnjak, ostali igrači takođe stoje i čekaju, a najbolji fudbaler NebojšaPetković iz tima kapitena Nedašević po sistemu: "Uši su mi zalivene voskom i nisam čuo pištaljku" uzima loptu i šutira na gol. Lopta se odbija do Larssona koji par sekundi zbunjeno čeka da vidi hoćemo li najzad dobiti taj aut ili šta već, ali protivnik uopšte nema nameru da prekida igru (da su kojim slučajem dali gol, pretili bi napuštanjem terena ukoliko isti ne bude priznat) tako da on nastavlja našu akciju i tek nakon što je sa loptom prešao na protivničku polovinu neko se najzad setio da dozvoli pomenuti aut.Takođe je zanimljiva instinktivna reakcija protivnika na svako zvanje faula od strane Goranza i Radeta (dva najčešće faulirana igrača sinoć): "Ma daj, šta faul?!?!?!", čime su jasno pokazali svoju nameru da bez potrebe podižu tenziju i dovedu utakmicu na ivicu regularnosti kako bi imali alibi za poraz koji nijednog trenutka nije dolazio u pitanje.
1. bold - Neko je za tu scenu tražio prekršaj igranja rukom! Lopta me nije sigurno pogodila u ruku, a ko je tražio taj prekršaj nije dobro video, ja nisam čuo da je neko tražio prekršaj pa sam nastavio da igram. A da sam loptu dotakao rukom ja bih sam predao loptu, kao što sam u više navrata i činio čim nekog fauliram ili odigram rukom.2. bold - Kategorički demantujem glasine da sam rekao "MA daaaaj, kakav faul.!" Za GoranZ-a se ne sećam, ali sam par puta zakačio Rade-Adriana, i uredno mu se izvinio.I svoju pobedu zahvalite jupiteru koji je u konjunkciji sa saturnom - jer sledeći put... evilsmile.gif
Link to comment
1. bold - Neko je za tu scenu tražio prekršaj igranja rukom! Lopta me nije sigurno pogodila u ruku
Naravno da nije - pogodila je Prežu (pogledaj snimak) :lol:
2. bold - Kategorički demantujem glasine da sam rekao "MA daaaaj, kakav faul.!" Za GoranZ-a se ne sećam, ali sam par puta zakačio Rade-Adriana, i uredno mu se izvinio.
Demanti prihvaćen. Ostaje još 5 kandidata za laskavu nagradu bundžije meseca :)
Link to comment
1. bold - Neko je za tu scenu tražio prekršaj igranja rukom! Lopta me nije sigurno pogodila u ruku, a ko je tražio taj prekršaj nije dobro video, ja nisam čuo da je neko tražio prekršaj pa sam nastavio da igram. A da sam loptu dotakao rukom ja bih sam predao loptu, kao što sam u više navrata i činio čim nekog fauliram ili odigram rukom.2. bold - Kategorički demantujem glasine da sam rekao "MA daaaaj, kakav faul.!" Za GoranZ-a se ne sećam, ali sam par puta zakačio Rade-Adriana, i uredno mu se izvinio.I svoju pobedu zahvalite jupiteru koji je u konjunkciji sa saturnom - jer sledeći put... evilsmile.gif
A ti si lepša polovina bračnog para Adašević? :rolleyes:
Link to comment
Zainteresovana? Pa poznato je da je dranata u vezi sa nekim pasioniranim zvezdasem...tako da ispada da si bio naivcina i da te adasevic vara sa njom vec godinama.
Okrutni covece!Mladjani Abojsa je u Adasevicu video sve a ti 1 postom rusis njegov svet...
Link to comment

ipak, valja ponoviti jos jednom ...pri rezultatu 4-0 za negov tim i na jednoj svecanosti zvanoj forumaski fudbal, 1 englez nije mogao da obuzda 1 mrznju prema crvenobelom dresu, vec je nasrnuo na neduznog postovaoca lika i dela 1 crvene zvezde sa obe 1 noge.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...