Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Mafija se vec oglasila u medijima :"Povodom sve ucestalijih pitanja o regularnosti forumskog fudbala, takmicenja koje je privuklo veliku paznju javnosti, narocito sve popularnije azijske kladionicarske mafije, Press je potrazio prozvane aktere"Henrik Larsson : "Mirno spavam, hloroform deluje. Ne bojim se, kumodraski klan ce sve da regulise. Ne mogu oni toliko mojih poslovnih partnera da pohapse koliko ja mogu da ih dovedem na forumski fudbal. Porucujem neprijateljima da odlazim na novi tretman nakon kojeg cu se vratiti jos ruzniji pa ako zele da udare na alopeciju, molim lepo, umemo i mi da udarimo po alopeciji. Grad je pun sredstava za opadanje kose, branicemo se, ne kazem da cemo se odbraniti ali...." Filipenko : "Iako ste me uhvatili u ovom nezgodnom trenutku, dok se davim u salvetama premazanim renom i kajmakom, vilicni misici ce smoci snage da odgovore na prozivke. Ako zele dokaze za te neregularnosti morace bukvalno da kopaju po g****ma, obzirom da su svi transferi realizovani kroz cevape, luk i lepinje. Sad me izvinite, stolnjak u besamel sosu se vec ohladio."Beowl : "I da imam 100 zivota, a ne samo ovo zrno, i tad bih Venoma na prvo mesto drafta krn'o. Hocete nesto elokventnije? E pa jebiga gospodjo, ja sam samo autolakirer sa Novog Beograda, niti nosim zuto niti imam stan, ono sto zaradim suvise je sitno, to Marijani ex Mateus nije ni za jedan dan."Ivo Petovic : "Suuuuuuuut! Suuuuuuuuuuuuuuuut! Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut!"

Edited by Goranz
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Петковић : Желим да мислим само на фудбал!Након проспаване ноћи, поводом натписа у медијима, несташни дечко са 1ФФ има следећи коментар:- Стварно нема смисла да ме људи толико не поштују и да ми пребацују све и свашта. А зна се добро ко сам. шта сам и колико сам дао за ову напаћену земљу.На питање како даље, Кобра са Ј. Булевара одговара.- Само је фудбал битан. Моје је да се сконцентришем, не долазим пијан на утакмице, и све ће бити ОК.И за крај поручује:- Пиво!!!
Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

Mnogo je bitnije da ostaneš posle svih. Tada se vidi ko se sa kime tušira, ko se kime naslađuje telesno, a ko vizualno. Na Walkera treba naročito obratiti pažnju u tom smislu.

Link to comment
Mnogo je bitnije da ostaneš posle svih. Tada se vidi ko se sa kime tušira, ko se kime naslađuje telesno, a ko vizualno. Na Walkera treba naročito obratiti pažnju u tom smislu.
Dranata novinar - Walker 1 paparazzo!?!?!?Hebe se tebi, Filipenko, ti se ne tuširaš... Edited by nebojsapetkovic
Link to comment
Kakav bre ponedeljak, vreme je da se precesljaju mnoge nepravilnosti u vezi sa ff-om :...
Mafija se vec oglasila u medijima :...
Od samog početka mi je bio sumnjiv onaj beowlov suludi način draftovanja i "kriterijum" po kojem bira svoje pikove. Pretpostavljao sam da se iza toga krije nešto dublje i opasnije.Nadam se samo da će ga organi gonjenja tretirati na odgovarajući način i prilikom privođenja smestiti u neki reprezentativniji automobil od Stojadina. Recimo, Rover bi bio quite suitable...
Link to comment
Za sutra nema otkaza?
Ima. Obe tetive (ili ovi misici iznad njih) su mi otisle tokom prethodnog 1 suocavanja, ne znam kako ali cu samo znacajno i urokljivim okom pogledati ili par tvojih odbrambenih igraca ili moj dete-debil stil trcanja. Nadao sam se da ce se stvari popraviti tokom nedelje, ali sam se grdno zajeb'o. Mozda dodjem da se pridruzim 1 radovanju na tribinama ali od fudbala nema nista ovog ponedeljka.
Link to comment
Samo da podsetim, dok je još petak i mnogi su pri netu na radnim mestima, da standardnog fudbala nece biti u ponedeljak usled praznika balona Foot, te da stoga na njega ne treba računati, ali ćemo se svakako prežderavati na mestu zločina...
citaj lebrone sta je covek napisao
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...