Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

igrao sam pod pritiskom. goranz i njalker došli su da sa strane kibicuju poput menađera, sa sve kožnim pederušama. sputao me pritisak, pomisao da ja - koji sam do juče igrao na crnogorskim livadama - mogu da završim u nekom klubu koji plaća tri obroka dnevno...

Link to comment

To je taj danilovićevizam na delu. U tim pederušama nose pištolje i prete po svlačionicama. Voker drži vrata a Goranz udara kundakom po glavi. Više puta smo bili svedoci da Goranz na basketu hvata Venoma za gušu pa je sasvim razumljivo da novopridošlice pod tolikim pritiskom provociraju tražeći nepostojeće indirekte, i sve to zarad tri obroka. Stara garda koja je nekad držala konce više i ne dolazi. Pa i sirotom filipenku se takav ćevap ogadio.

Link to comment
Više puta smo bili svedoci da Goranz na basketu hvata Venoma za gušu pa je sasvim razumljivo da novopridošlice pod tolikim pritiskom provociraju tražeći nepostojeće indirekte, i sve to zarad tri obroka.
potpuno sam zaboravio da vraćanje lopte golmanu nije indirekt.
Link to comment

Eh, sad si i ti isključiv... Olako ispuštaš iz vida činjenicu da kod nas, ko god stane na gol, radije će sebi amputirati obe ruke nego da uhvati loptu istim. To se samo nogama ispucava, pa šta bude. Normalno je da onda izgleda čudno kada Lebron na drugoj strani nežno prigrli loptu čitavim obimom.

Link to comment
Eh, sad si i ti isključiv... Olako ispuštaš iz vida činjenicu da kod nas, ko god stane na gol, radije će sebi amputirati obe ruke nego da uhvati loptu istim. To se samo nogama ispucava, pa šta bude. Normalno je da onda izgleda čudno kada Lebron na drugoj strani nežno prigrli loptu čitavim obimom.
Pa to vam i mi pricamo - nemate pojma, deljemo vas iz nedelje u nedelju... ne znam cemu tolika frka kad se u biti slazemo da ste vi cemer, a mi vrsni fudbalski znalci cool.gif
Link to comment
OOOO zdravo drugari, vidim jos se trosi Trudbenicka Vestacka trava.Da li bi bili dovoljno veliki drugari da primite jednog djenku bombu nazad , kako bi grobari izgubili svaku mogucu sansu :-)
Pa ti si stara kuka ovog fudbala, naravno da si dobrodosao.Igra se sad i utorkom i petkom od 21.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...