Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ipak ne dolazim. Dobih PM od Flegme : "Slusaj, imam neke Makedonce koje moram da ubacim na ff kako znam i umem. Pre neko vece sam u nastupu pijanstva obecao da cu se poflegmiti po senu ispred kuce svakog dana do kraja godine ako ne budem uspeo da ih ubacim. Ubedio sam vec Venoma da ne dolazi, pomozi drugu i spasi ono moje zlosrecno seno."Vidimo se u petak, mozda.

Link to comment
Adašević ©, Lebron, Zidan, Petković, Harper, Preža, Billy i ja = večerašnji pobednici.
5-4Bili smo bolji! Povratnik na gol MotM. Očajan fudbal. Sjajan gol Tričkovskog Čadikovskog i par lepih akcija. Ostalo za zaborav.
Link to comment
5-4Bili smo bolji! Povratnik na gol MotM. Očajan fudbal. Sjajan gol Tričkovskog Čadikovskog i par lepih akcija. Ostalo za zaborav.
Što kenjaš, ti si dobro igrao jednom si odigrao dupli pas sa Zidanom, pa sa Adaševićem, pa je posle neko zabio gol. A i non stop si upadao u šanse... 1na1, 1na2, 1na n->oo ...
Link to comment

Administracija ovog foruma se jasno stavila na grobarsku stranu. ^_^ Nema veze, eto vam i sudije.Solidna igra, malo golova, lep gol momceta makedonceta, sreca te nije sutirao cesce...U Pahuljici culi da veceras ne dolazi Filipenko te uzeli slobodno vece i zatvorili restoran.Morali smo da idemo u Tihu noc.

Link to comment

Kako da se ne stave na grobarsku stranu, kada im vaš podmladak otvoreno preti na terenu? Uplašeni za sopstvenu bezbednost, počeli su sami da ubacuju lopte u našu mrežu pa smo morali da ih uzmemo pod zaštitu...

Link to comment
Administracija ovog foruma se jasno stavila na grobarsku stranu. ^_^ Nema veze, eto vam i sudije.Solidna igra, malo golova, lep gol momceta makedonceta, sreca te nije sutirao cesce...U Pahuljici culi da veceras ne dolazi Filipenko te uzeli slobodno vece i zatvorili restoran.Morali smo da idemo u Tihu noc.
Kad si već pomenuo... neko mu dodaje loptu da povuče kontru, na polovini prima desnom, lopta odskače hvata volej levom, niska lopta prvo u levu, pa u desnu stativu... eeee....
Link to comment
Kako da se ne stave na grobarsku stranu, kada im vaš podmladak otvoreno preti na terenu? Uplašeni za sopstvenu bezbednost, počeli su sami da ubacuju lopte u našu mrežu pa smo morali da ih uzmemo pod zaštitu...
:lol: mi smo cigani, najjaci smo najjaci!Posrbica jos nije na ban logu? :lol: Edited by lebron
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...