Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imali ste srece posto smo Zidan i ja ko martinele odbijali loptu u odbrani uglavnom vama na noge, a to se desi jendom i ko yna kad, tako da radujete se ovom remiju :)Posto sam definitivno shavatio da ovo sto sam sjebao oba kolena nece proci bey da krenem da ih lecim, posle sinocne terapije se vec bolje osecam, pa cu sledeci put verovatno moci i da trcim kako treba, a i Petkovicu ce da prodje zglob pa cemo da vas poZigimo

Link to comment
Svoj prvenac na FF posvećujem sebi. Na žalost, u mojoj ekipi je igrao i Venom čijom greškom su Žigoljubitelji došli do nezasluženog izjednačenja...
Ako nam ne otkljucas topik, sledeci put ti necu pustiti ni taj jedan gol... ;) A sinoc si posle fudbala imao turu "upoznaj Beograd da bi ga više voleo". :lol:
Link to comment
Imali ste srece posto smo Zidan i ja ko martinele odbijali loptu u odbrani uglavnom vama na noge, a to se desi jendom i ko yna kad, tako da radujete se ovom remiju :)
kako to da mi uvek imamo srece, a vi nas dobijate na lepotu i znanje, a i skoro svi nasi golovi su slucajni ili su vasi pokloni?a opet skoro dva i po meseca niste mogli da nas dobijete.posto smo ste nam poklonili nereseno idemo da se radujemo.
Link to comment
kako to da mi uvek imamo srece, a vi nas dobijate na lepotu i znanje, a i skoro svi nasi golovi su slucajni ili su vasi pokloni?
To je pitanje svih pitanja. Ja se ponekad pitam odakle im uopšte motiv da igraju protiv nas kada smo tako jadni i nedostojni čak i sparinga...I još da obavestim Filipa da sledećeg utorka dođe psihički pripremljen na najnoviju demonstraciju lepote i znanja od strane protivnika: oni u napadu, lopta slučajno pogađa Adaševića u ruku (koja je čvrsto prilepljena uz telo) i odbija se do nas, mi krećemo u kontru sa viškom, oni zovu igranje rukom u našu korist i zaustavljaju igru :Hail::wub: Mi pitamo šta je bilo, Adašević zbunjeno odgovara: "Nemam pojma, slučajno me pogodila lopta a i ruka je bila uz telo". Nije nikakvo čudo što nam je potrebna neviđena sreća da im nekako umuljamo gol :lol: Edited by beowl
Link to comment
:lol: Kad ste imali tu seriju od 2 meseca bili ste bolji. Kad se nama Zidan uigrao i zaigrao, vi tek sporadicno prekinete nas niz pobeda (jedini put u skorije vreme je pre 2 nedelje kad mene nije bilo, a kada vam se suprotstavio Djidji Preza). S druge strane te arije o sreci smo i onako preuyeli od vas. Delom nakon Filipovih arija pod tusem, a delom uz hropatanje prilikom zvakanja cevapa, tako da je samo bilo potrebno primeniti vec oporbane recepte. Desavalo se i da izgubimo i da odigramo nereseno a ja da budem zadovoljan kako smo odigrali. I sinoc smo igrali dobro, ali mi se desilo da npr. Zidan izbije loptu na koju ja naletim i servieram je vasem napadacu na nogu. U poslednjih 10 minuta sinocnje utakmice, mi smo 10 puta sa 2 metra uspeli da pogodimo Rodju na gol crti (kako on kaze, ja bih rekao da je on to odbranio), a vi ste u tom periodu imali Acinu sansu posle martinelanja izmedju mene i Zidana, ali je nasom srecom tukao preko gola. Uostalom stvar je prosta - ja sam zadovoljan kako mi igramo i to je uglavom dovoljno da vas deljemo u poslednje vreme. Nekad omanemo, nekad bude nereseno, ali meni je cool. A koliko vidim vi ste takodje zadovoljni vasim izdanjima... cemu onda nervoza? cool.gif:lol: @beowl: sto se fer pleja tice ti se bolje ne javljaj, jerbo ces opet da nas nasmejes onom pricom kako nisi namerno skrsio Petkovica, vec si samo video kako ima otvoren put ka golu pa si ga malo sapleo :lol:
Link to comment

O, jebo vas ovaj posleforumskofudbalski rasomon. Ima pravo Flegma, doslo je vreme da menjamo ekipe inace ce neko da izbode nekog u kafani. U stvari, mozda bi bilo dobro da pravimo nove ekipe za petak, a da ovi sastavi ostanu za utorak, kako bi bilo komedije tipa "gde njemu dade loptu angry.gif - zar nije petak :mellow: "Dobra tekma. Teacher je debitovao 1 neresenim rezultatom. Ja sam se ispromasivao k'o nekad Smorenko ali kad je bilo najvaznije Aca mi se revansirao time sto je cistu loptu sa tri metra poslao u krov balona, nakon cega smo izjednacili minijaturom Zidana i Posrbice u poslednjem minutu. Najbolji Smorenko. Kod nas Posrbica prijatno iznenadio.

Link to comment
@beowl: sto se fer pleja tice ti se bolje ne javljaj, jerbo ces opet da nas nasmejes onom pricom kako nisi namerno skrsio Petkovica, vec si samo video kako ima otvoren put ka golu pa si ga malo sapleo :lol:
Ja sam lepo rekao da sam išao na slepo, pa šta dohvatim - loptu ili njega. I dohvatio sam njega. Nikakav fer plej nisam pominjao. Nas dvojica ionako krljamo jedan drugog redovno, pri čemu češće puštamo prednost nego što zovemo faul, pa ako je dobro nama onda ne vidim zašto bi se neko drugi potresao :)Ako već hoćeš adekvatnu paralelu: da sam hteo da posegnem za vašim fer plej varijantama, ja bih nakon tog neuspelog krljanja zaustavio igru i zvao faul za vas, ne mareći previše za to što je Nebojša preživeo moj start i krenuo u otvorenu kontru. Tako se to radi :Hail: Čija patka serija je duža, to me uopšte ne zanima. Što se mene tiče, mi možemo svaku bogovetnu utakmicu da izgubimo sve dok fudbal valja nečemu.
Link to comment
Ako već hoćeš adekvatnu paralelu: da sam hteo da posegnem za vašim fer plej varijantama, ja bih nakon tog neuspelog krljanja zaustavio igru i zvao faul za vas, ne mareći previše za to što je Nebojša preživeo moj start i krenuo u otvorenu kontru. Tako se to radi :Hail:
'Ajmo ne kenjati preterano. Taj prekrsaj sam ja zvao odmah jer nisam video ciju je ruku lopta udarila, pre nego sto si povukao kontru. Adasevic nema veze s tim.
Link to comment

vidis bas je super kako vi to nemate srece, a mi je imamo u izobilju. sinoc ste izjednacili u 58. minutu, prosle nedelje dobili u 59. pominjes acu, ali ne i to da se dva puta sapleo o loptu u kontri, ali to je nebitno jer smo mi imali srecu i ona nas uvek prati.sto se fer pleja tice, ajd da ne izvlacimo ko je kome kad sta uradio. u principu cini mi se da igramo relativno cisto i jedni i drugi, i ne bih sad da otvaramo to pitanje, moglo bi svakome ponesto naci ;) pozivam filipa da se pojavi narednog utorka i pokaze da mu je ovaj odmor prijao i podseti protivnika na svoje glasovne mogucnosti.

Edited by smorenko
Link to comment
U stvari, mozda bi bilo dobro da pravimo nove ekipe za petak, a da ovi sastavi ostanu za utorak, kako bi bilo komedije tipa "gde njemu dade loptu angry.gif - zar nije petak :mellow: "
:Hail::lol: ahahahahaha, sjajno :lol: To bi vredelo videti, zaista.Vesti za petak su inicijalno dobre - termin od 21h bi trebalo da je slobodan. Konačna potvrda stiže za nekih sat vremena.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...