Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Definitivno. Ne dolazim sledeće nedelje, odmah da najavim. Smorili su kao psi sa svim tim pričama o puštanjima i horskim čoporativnim samohvalisanjem kad god pobede. Ionako su mi pete skroz popucale i boli me svaki korak, to sam trebao da zalečim par nedelja ranije.
:lol: Pete ce ti se oporaviti promptno kad ukapiras da se osim tebe i lebrona svi na forumskom fudbalu (a potom i na forumu) zajebavaju, dobro zabavljaju i prave vratolomije svog skromnog poznavanja fudbala u bezbednom okruzenju, gde niko nece ozbiljno da im kenja zbog posvemasnje komicnosti tih vratolomija, samo ce da ga olajava iza ledja i da ga ocinski™ savetuje (tu je Nebojsa neprevazidjen). Medjutim, da bi to ukapirao moras da naucis da se zabavljas i kad gubis jer, zaboga, sta je to sto gubis na forumskom fudbalu. Reputaciju 1 poznavaoca fudbalske teorije i prakse? Sto evra po utakmici?By the way, budete li nastavili sa tom kenjazom Velikih Magova Fudbalske Igre nece biti potrebe da niko preskace i propusta forumski fudbal jer ce se sama institucija™ raspasti kao od sale. Ja cu se prvi zahvaliti 1 Sv. Utorku u tom slucaju. Samo mi jos treba da me neki iznervirani mamlaz pocisti klizecim startom ili laktom u bubreg zato sto je umislio da ce mu se ceo svet srusiti ako izgubi jebenu utakmicu na jebenom forumskom fudbalu.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

da su se kod mrskog protivnika pojavili strasni Belaj
Eto šale, eto vica. Trenutno su mi fudbalske sposobnosti otprilike na nivou onog što je nekada prezentovao jedan od moderatora Fudbala (a nije Teacher :D ).
Link to comment
Eto šale, eto vica. Trenutno su mi fudbalske sposobnosti otprilike na nivou onog što je nekada prezentovao jedan od moderatora Fudbala (a nije Teacher :D ).
Sta da ti kazem osim da si nam svojevremeno uterao strah u kosti koji nikako da izvetri. :(
Link to comment

Nema bojazni za Zigomrzitelje. Nakon Filijokanove ostavke, uprava je odmah poslala mog forumskog kuma Spasoja da me nagovori da preuzmem ekipu i to se upravo i desilo. Prva mera je opsta mobilizacija i zabrana prvotimcima da se oglasavaju na Forumu ili drugim sredstvima dezinformisanja. Stil igre se nece menjati, najbolje je kada ga ni nema, s tim da ce se koncepcija raspadati kada u drugom poluvremenu budem uvodio stoletni hrast, tj sebe. Bice i velikih promena u timu, buduci da u ekipi ima previse pozera, manekena i stilista : vracaju se prekaljeni stoperi Brazilac i Spasoje, desnom stranom ce ponovo tutnjati vihorni copkillah a najvece pojacanje dolazi na zadnjem veznom... povratak coveka koji ce ukloniti Zidana, druga twisteda.

Link to comment
Eto šale, eto vica. Trenutno su mi fudbalske sposobnosti otprilike na nivou onog što je nekada prezentovao jedan od moderatora Fudbala (a nije Teacher :D ).
Moraću da ponovim svoju sjajnu partiju u utorak, da demantujem da može i gore od mene...P.S. Imam snage za 15 sekundi.
Link to comment

U Filipenku se probudio inat i ko zna šta će se desiti na sledećem forumaškom fudbalu. Evo kako to izgleda:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="480" height="295">
Link to comment
Mozda i ja dodjem ako me zena pusti, djete se smiri i ako mi neko pokaze kako se dolazi iz panceva u taj vas hram ili rupu
Ma, pustice te. Vazno je da nemas fantasy draft, to bi te bas zajebalo. :lol: Tesko ces naci sam. Dodji do Terazija, ako se budes odlucio da dodjes, pa mozemo odatle zajedno.
Link to comment

6-6Kvalitetan meč u balonu kraj stadiona Trudbenika. Ljubitelji su se izvukli golom Zizua u 58' na moju asistenciju. Izjednačenje je najmanje što smo zaslužili na ovome meču. Petković je povređen igrao (+ su on i Adašević standardno kasnili). Mrzitelje je dosta htelo, dali su par golova na odbitke. Uglavnom mogu da budu zadovoljni ovim X, više nego mi... Stalno pozivaju admine u pomoć, ali očigledno da od toga nema puno vajde...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...