Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Branković je to, gleda iz šumice kako ginu junaci angry.gif
Nije, no ka' Obilic poginuo u ranoj fazi bitke sekuci glave Nevernicima tamo gde je znoj do kolena a srca od flasa do ramena. Avaj, malo je 1 Obilic za onol'ku nevernicku vojsku. Izdadose Kosancic Zidan i Toplica Nebojsa koji su ostali na terenu zaduzeni da odrze bojni poredak.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

a ko je ona, odnosno 'nja'?
A sto mene pitas? To Flegma i Nebojsa zovu Filipa - debela, a ne ja. Ja sam, naprotiv, oduvek tvrdio da je Filip paradigma srpskog macizma, ali ja se ne druzim s njim van forumskog fudbala tako da nisam kompetentan.
Link to comment
Ja sam, naprotiv, oduvek tvrdio da je Filip paradigma srpskog macizma, ali ja se ne druzim s njim van forumskog fudbala tako da nisam kompetentan.
Živo me zanima da li ćeš to isto pričati kada večeras budem đubrio forum sa tvog IP-a. Edited by Filipenko
Link to comment
Živo me zanima da li ćeš to isto pričati kada večeras budem đubrio forum sa tvog IP-a.
Sta, jos nisi krenuo? :o Sta cekas, ulovice te kisa. Pokupi Petovica usput i kupi jos jednu flasu onog korporacijskog sranja koje pijes posto znam da si alav i da ti 1 dvolitarka nije dovoljna. :lol:
Link to comment

1. ...kako je protivnička strana došla do pobede...2. Filipa ne zovem "debela", nego Fića!3. Sad znam zašto gubimo tekme u zadnjim minutama iako dominiramo tokom celog meča. Sad znam zašto se veteran Harper preseli na klupu pred kraj... sve je unapred smišljeno... Sastanci se vidim organizuju kod Brankovića Harper-Vuka, i tu se deli nepravda i prodaju utakmice... Zašto ja nisam pozvan? Da ne bih zezao partizanovce tokom meča, da ne bih popio sav domaćinov alkohol? Hiljade je pretpostavki... jedan je Tole...4. NE priznajem poslednji poraz!

Link to comment
1. ...kako je protivnička strana došla do pobede...2. Filipa ne zovem "debela", nego Fića!3. Sad znam zašto gubimo tekme u zadnjim minutama iako dominiramo tokom celog meča. Sad znam zašto se veteran Harper preseli na klupu pred kraj... sve je unapred smišljeno... Sastanci se vidim organizuju kod Brankovića Harper-Vuka, i tu se deli nepravda i prodaju utakmice... Zašto ja nisam pozvan? Da ne bih zezao partizanovce tokom meča, da ne bih popio sav domaćinov alkohol? Hiljade je pretpostavki... jedan je Tole...4. NE priznajem poslednji poraz!
Veteran Harper sedi na klupi jer niko od junosa nece da izadje. Svi zele da rese utakmicu a nekima, bogme, to i podje za rukom. Sto smo, jel'te, imali prilike da vidimo koliko juce. <_< A reci mi, majke ti, da li bi svesno propustio priliku da uzivo prisustvujes Filipovim tiradama o kvalitetu Partizanovih igraca tokom 1 ovakve utakmice. Pa, to je i na forumu neprocenjivo, uzivo je dozivljaj ravan spustanju niz Nijagarine vodopade u buretu. Mada, iskreno moram da priznam da 1 poklonik Kraljice Babe™ ima bogatiji i poganiji recnik, bar kada je Raca Petrovic u pitanju. Filip, kao i svaka vidovita Zorka, se samo smeskao, povremeno govorio "a jesam li vam lepo rekao" i sve u svemu sa 1 budistickim mirom otpratio humano preseljenje Partizana u nivo takmicenja adekvatniji uzrastu njegovih igraca.
Link to comment
Veteran Harper sedi na klupi jer niko od junosa nece da izadje. Svi zele da rese utakmicu a nekima, bogme, to i podje za rukom. Sto smo, jel'te, imali prilike da vidimo koliko juce. <_< A reci mi, majke ti, da li bi svesno propustio priliku da uzivo prisustvujes Filipovim tiradama o kvalitetu Partizanovih igraca tokom 1 ovakve utakmice. Pa, to je i na forumu neprocenjivo, uzivo je dozivljaj ravan spustanju niz Nijagarine vodopade u buretu. Mada, iskreno moram da priznam da 1 poklonik Kraljice Babe™ ima bogatiji i poganiji recnik, bar kada je Raca Petrovic u pitanju. Filip, kao i svaka vidovita Zorka, se samo smeskao, povremeno govorio "a jesam li vam lepo rekao" i sve u svemu sa 1 budistickim mirom otpratio humano preseljenje Partizana u nivo takmicenja adekvatniji uzrastu njegovih igraca.
A ja mislio da mu je fetish kenjanje po Fejsbukovim ledjima....
Link to comment

Jadni nebojsapetkovic, kada bi on znao šta se sve tamo dogovara, uključujući i novajlije/starajlije koje će nastupati za njegovu ekipu na FF-u... :wicked:Sve je to već dogovoreno, gospodo! Vi ste samo pioni koji čine da predeterminisana realnost forumaškog fudbala deluje kao slučajnost nastala nastupom na samom terenu.

Edited by Filipenko
Link to comment

Ma samo da se meni casice u kolenima nameste do sledeceg utorka, pa ces da vidis Filipe kako rusimo te dogovore. I tu se vidi 1 humana razlika medj nama Zigistima i vama Zigohulnicima, jer mi i u pobedi znamo da budemo dostojanstveni, pa kad vodimo sa 5-6 golova razlike stavimo Prezu na gol i damo vam sansu da se dostojanstveno provucete, a vi koliko vidim se sladite dok mozete... Odoh ja na rehabilitaciju na Zlatibor, pa pravo sa visinskih priprema stizem na Trudbenik da demonstriram silu :)

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...