Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

PRISUSTVOVALI SMO JEDNOM FENOMENALNOM TRENUTKU! BOZE DA LI JE MOGUCE... CUDO NAD CUDIMA SE DOGODILO! BRAVO GORANZE, SLAVE MRZITELJI! GORANZ 4 GOLA! NE SAMO TEK DRUGI PUT NA TRUDBENIKU... OVO JE JACA POBEDA OD ONIH KOJE SU OSTVARIVALI FLEGMA I VENOM! FLEGMA I VENOM SLEDECEG UTORKA NEKA ZASIJAJU! LJUDI MOJI, DA LI JE OVO MOGUCE? SVAKA TI CAST GORANZE, PRIMIO SI CESTITKE OD HARPERA! IMA GORANZ RITAM, POJACAVA POSLEDNJIH DESET MINUTA! OVO JE BIO BLISTAVI TRENUTAK FORUMASKOG FUDBALA I FORUMASKOG SPORTA... ALI TO CUDO OD IGRACA SA DORCOLA, KOJEM SU NA POCETKU SEZONE REKLI "NA FF NEMA MESTA ZA TEBE"... PA GDE BRE NEMA MESTA, PLANETA JE MALA ZA NJEGA!

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Definitivno moramo da održimo sastanak u četvrtak u poluvremenu tekme CZ - Tbilisi o tome kako smo igrali danas.
nemoj da se sekiras, samo da mi sledee nedelje izvade ovu Mandarinu iz glra, dolazmi da rabucam Mrzitelje... Naravski, ako Harperov poziv i dalje bude vazio...
Link to comment

Žigoljubitelji su nastavili svoj niz pobeda, pošto ih nismo dobili sa više od 7 golova razlike.Ipak, sve je to ostalo u senci dolaska 1 večnog Musharafa na 1 FF™. Ta elokventna pojava, markantan stas i prodoran pogled nisu ostavili ravnodušnim žigoljubitelje, koji su pokušavali na sve načine da mu se dopadnu, pa si ginuli u prvim fazama meča, ni ne primećujući da se poigravamo sa njima kao mačka sa mišem. Pri kraju smo malo dodali gas i rezultat je bio jasan, realan i očit čak i najvećem žigoptimisti. Treće poluvreme su obeležili paketići™, hit pahuljične večeri.

Link to comment
Žigoljubitelji su nastavili svoj niz pobeda, pošto ih nismo dobili sa više od 7 golova razlike.Ipak, sve je to ostalo u senci dolaska 1 večnog Musharafa na 1 FF™. Ta elokventna pojava, markantan stas i prodoran pogled nisu ostavili ravnodušnim žigoljubitelje, koji su pokušavali na sve načine da mu se dopadnu, pa si ginuli u prvim fazama meča, ni ne primećujući da se poigravamo sa njima kao mačka sa mišem. Pri kraju smo malo dodali gas i rezultat je bio jasan, realan i očit čak i najvećem žigoptimisti. Treće poluvreme su obeležili paketići™, hit pahuljične večeri.
Zato ja, kao Ljubitelj, ipak volim da igram sa Musharafem u istoj ekipi :lol:
Link to comment

Yah, moralo je i to da se desi da jednom izgubimo. Bez Adasevica i sa mnom u timu kojeg je Larko castio komplimentom da je polumrtav dosao na fudbal, (doduse, kad sam ja izasao bilo je 6:6 ^_^ ) sto dovoljno govori o mom doprinosu, nije se Bog zna sta moglo uraditi. Prekretnica je nastala kad je Posrbica ustupio 1 mesto medju stativama Prezi kojeg je Beowl izbusio spicerajkama k'o metu na strelistu, sto je iz nekog razloga neobjasnjivog zdravom razumu isprovociralo Neke Koji Ce Se Sami Prepoznati da se pretvore u 1 cetvorogodisnji durex koji vise nije hteo da igra vec je samo isao okolo i duvao nervozno.Tokom 1 treceg poluvremena zacinjenog paketicima :wub: Vece Zigoljubiteljskih Staraca je donelo deklaraciju kojom se zahteva od poklonika Velikog :ziga: da igraju posteno i odgovorno do kraja utakmice, bez obzira na to da li se gubi ili dobija, a ne da jedu govna i izigravaju sitnu celjad po terenu, jer to nije fer prema mrskom protivniku. Svako igra na ovoj Sv. Manifestaciji u skladu sa svojim mogucnostima, trebalo bi da smo se do sada na to vec svi navikli.Kod nas zadovoljio Nebojsa, do izvesne mere Zidan i Posrbica na golu. Malo za 1 nadahnutog protivnika, narocito na Beowlov rodjendan.

Link to comment
Da, kažu da dve nedelje bez poraza veoma brzo prođu :wub:
Ne slusaj svakakve price, Filipe. Lazu ljudi. Sacekaj nekoliko godina pa ce ti se mozda desiti i sam da iskusis kako je to biti dve nedelje bez poraza. :)
Link to comment
nemoj da se sekiras, samo da mi sledee nedelje izvade ovu Mandarinu iz glra, dolazmi da rabucam Mrzitelje... Naravski, ako Harperov poziv i dalje bude vazio...
Sta si, bre, zapeo sa tom pozivnicom, jebala te pozivnica. :lol: Ovo je forumski fudbal i svako ko pise na ovom forumu je dobro dosao da proba da igra ako hoce.Krljanje i "dokazivanje" mozes da parkiras ispred balona. Ima veci parking, nije problem. U suprotnom dobijas za vrat 1 Goranza i 1 Venoma, ovlascene forumske izbacivace sa forumskog fudbala. Ovo je pre svega 1 prijateljska i viteska manifestacija duha, vestine i bednog humora.
Link to comment
Sta si, bre, zapeo sa tom pozivnicom, jebala te pozivnica. :lol: Ovo je forumski fudbal i svako ko pise na ovom forumu je dobro dosao da proba da igra ako hoce.Krljanje i "dokazivanje" mozes da parkiras ispred balona. Ima veci parking, nije problem. U suprotnom dobijas za vrat 1 Goranza i 1 Venoma, ovlascene forumske izbacivace sa forumskog fudbala. Ovo je pre svega 1 prijateljska i viteska manifestacija duha, vestine i bednog humora.
Laze musharaf, ne krljam, nego je on jedan od onih sto na -5 'oce sto pre u kafanu, dok ja igram do poslednjeg sudijskog zvizduka, onako, engleski, gubili-vodili svejedno mi je. I volim da pobedjujem, dok je Musharafu bitniji filozofsko-pravni aspekt igre. :lol: E sad, inace igramo najcesce u istoj ekipi, uz male prekide, bezmalo 20 godina, ali on se plasi mog 1 Pobednickog Mentaliteta u situaciji gde cemo biti ljuti protivnici, pa me zato olajava, ne bi li me neko zaustavio u Svetom zadatku Zigoljubiteljstva na FF.Nece mu poci za rukom! 1 je :ziga:
Link to comment

Delovalo je kao još jedan aizvestan meč sa rezultatskom klackalicom©®, ali da do toga ne dođe pobrinuo se Mlađani Posrbica koji je 40 minuta odlično branio svim delovima tela, i uz veterana Harpera držao svoju raspalu ekipu u igri. Pri vođstvu Idolopoklonika od 6:5, Harper samozadovoljno napušta teren kako bi što pre seo i odmorio pored terena, što momentalno dovodi do drastičnog pada discipline u njegovoj ekipi. U prvom našem narednom napadu, Poletni Posrbica istrčava sa gola i odlazi po jednu loptu skroz u ćošak, a zatim umesto da je ispuca u tri lepe ili barem pošalje u aut kao što to naši golmani rade, on odigrava neku G6-H8 kombinaciju sa matinelom i odbija loptu pravo na Smorenka koji koristi poklon i zakucava loptu pod prečku praznog gola za 6:6. Greška Talentovanog Posrbice bila je toliko kriminalna, da mu je čak i poslovično mirni, kulturni i povučeni Zidan pomenuo užu i širu familiju.Progonjen grižom savesti zbog čabra u koji je uvalio svoju ekipu, Hitri Posrbica je odlučio da napusti gol i pokuša da se iskupi u fazi napada (odbrane na 1 FF tradicionalno ne postoje), što je dovelo do toga da su Idolopoklonici u narednih 5 napada primili 6 golova. Harper nije našao za shodno da se vrati na teren i pregrupiše svoju razbijenu vojsku, tako da je Goranz mogao do mile volje da se iživljava nad ostacima iste.Što se nas tiče, kvalitativnu promenu je doneo 1 Mušaraf kojem ujedno nudimo stalno mesto u prvoj postavi i platu koja neće remetiti mir u svlačionici (nula evra).Što se tiče Nevernika, nedisciplina je učinila svoje. Ako Britki Posrbica još i može da odmeni Lebrona na golu, potop im ne gine ako i on ode sa gola i prepusti ga nekom trećem (pa bio to i najveći talenat u njihovoj ekipi :naughty: ). Krivica je dakle Harperova jer je za disciplinu zadužen prvenstveno on, a sinoć je i pre konačnog potopa demonstrirao svoj autoritet tako što je puštao Petkovića da po želji šutira i iz Zvezdarske šume.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...