Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

U isto vreme, Žigomržci dobijaju iznenadjujuce pojachanje u vidu mog odsustva. Vidjamo se za desetak dana.
Koje cu odmah da iskontriram pojacanjem Zigoljubitelja mojim izostankom sa terena. Mora clanak da se 'ladi jos jednu nedelju. <_<
Link to comment

Mala je razlika što Žigoljubitelji imaju jak omladinski pogon, tako da izostanak veterana delimično može da se nadoknadi... Dok Žigohulnici imao problem da prijave minimum igrača...

Link to comment
Mala je razlika što Žigoljubitelji imaju jak omladinski pogon, tako da izostanak veterana delimično može da se nadoknadi... Dok Žigohulnici imao problem da prijave minimum igrača...
Da, ali Žigljubitelji imaju jedan problem. Oni upropaštavaju nebrušeni talenat, guranjem na mesto koje ne igra. Za sve to je zaslužan naš prvi golman, kome se osladilo da daje golove Mrziteljima sa linije kao Inzaghi i folira već mesecima povredu ruke. ;)
Link to comment
Da, ali Žigljubitelji imaju jedan problem. Oni upropaštavaju nebrušeni talenat, guranjem na mesto koje ne igra. Za sve to je zaslužan naš prvi golman, kome se osladilo da daje golove Mrziteljima sa linije kao Inzaghi i folira već mesecima povredu ruke. ;)
Vilsone...Omladinci moraju proci sve uloge u timu,od nosaca lopti do vodonosa.Ako ti ne odgovara uvek je tu 1 Sopot. :lol:
Link to comment
Omladinci moraju proci sve uloge u timu,od nosaca lopti do vodonosa.Ako ti ne odgovara uvek je tu 1 Sopot. :lol:
Nekako mi se uvek više sviđao Ub.Elem, sutra bez madballa i harpera. Billy je večito upitan, vidim opet da mi ne gine 60 minuta branjenja, ako želimo da pobedimo.
Link to comment

Harper se dosetio šta je napisao kada je na topiku o Rimu tvrdio da vaterpolo & co. nisu podložni nameštanjima, menadžerisanjima i prodajama (i to pored Udovičića živog) pa je odlučio poštedeti se redovne sesije u kafani :lol:

Link to comment
Harper se dosetio šta je napisao kada je na topiku o Rimu tvrdio da vaterpolo & co. nisu podložni nameštanjima, menadžerisanjima i prodajama (i to pored Udovičića živog) pa je odlučio poštedeti se redovne sesije u kafani :lol:
Ih, za kafanu sam uvek oran, to je najmanji problem. :) Sve dok ne mora da se trci oko stola dok se sabijaju punjene pljeske i pivo. I zglob je u solidnom stanju ali ne bih da ga cimam nepotrebno pre vremena.
Link to comment

Pa što onda ne dođeš? Stative ionako čeznu za tobom dok te gledaju kako se držiš za martinele na suprotnoj strani terena. Vidiš i da posrbica preti generalnim štrajkom ukoliko mu se ne omogući da igra na svojoj prirodnoj poziciji.

Link to comment
Pa što onda ne dođeš? Stative ionako čeznu za tobom dok te gledaju kako se držiš za martinele na suprotnoj strani terena. Vidiš i da posrbica preti generalnim štrajkom ukoliko mu se ne omogući da igra na svojoj prirodnoj poziciji.
Jebi ga, ne smem. Alav sam na loptu, tako da nema sanse da se zakucam na gol 60 minuta i gledam kako dva tako velicanstvena golmana kakvi su Posrbica i Lebron junacki ginu po terenu. Zato prestani da mi udaras ceznju, jer mi se dolazi. Jedva sam ubedio sebe da preskocim ovaj utorak i pustim prirodu da obavi svoje sa ligamentima. Sto kod starkelja ide malo sporije. <_<
Link to comment
Odlično. Sada u najboljem slučaju imamo 1 zamenu i ima da pocrkamo. Možda se sutra, ipak isplati braniti.
Ti si Žigin vojnik, igraćeš na kojoj god poziciji te trener postavi... ako treba i među stative...P.S. Ako ti je mrsko računaj mene na 10 minuta na golu...
Link to comment
Ti si Žigin vojnik, igraćeš na kojoj god poziciji te trener postavi... ako treba i među stative...P.S. Ako ti je mrsko računaj mene na 10 minuta na golu...
Bolje da igramo 10 minuta bez golmana nego da ti budes na golu... :lol:
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...