Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Inače, kad pomenuh brojanje rezultata...rekoh da se prisetim kako je to bilo i kako vi to računate u poslednjih mesec dana...Naša pobeda = vaša pobedaNerešeno (dali vam Venom) = vaša pobedaVaša pobeda = vaša pobedaNaša pobeda = vaša pobedaIgrali izmešano = vaša pobedaDakle, dobrih 5:...to jest, 7:0 za vas u proteklom periodu*. Bogami, moraće da padne 1 mobilizacija na JNA zbog ovako katastrofalnih rezultata :lol:* - računato po Miljanić-Babarogić koeficijentu standardizacije rezultata na osnovu rastuće Terzić raspodele

Edited by Filipenko
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prošle nedelje? :blink: I tebe je uhvatio lebronov "ne sećam se kada ste nas dobili" sindrom gubljenja kratkotrajnog pamćenja? :lol: Doduše, sada mi je jasno zašto posle poraza ostajete toliko van svlačionice, mi mislimo da razrađujete planove kako da nas dobijete, a vi u stvari čekate da završim sa tuširanjem da ne biste slušali Pobedničku™ :wub:Inače, lepo je videti da ste počeli da brojite rezultate u mesecu kada stalno nisu tu ili beowl ili smorenko ili obojica. A ja vas već 2 meseca maksimalno štedim od preteranog pobedničkog pevanja ispod tuša, da vam ne stajem na muku nakon tolikih mučnih poraza. Dobro, čeka vas jedan dobar bariton™ u utorak.
Ma jok, secam se odlicno kad ste nas poslednji put dobili. Ti si zaboravio da sam ja mator covek i da dugo pamtim. cool.gif Osim toga, nisi ti prosao pored baritona, osnovna skala ti je isuvise visoko. Da znas da pevas bio bi tenor.
Link to comment
Naša pobeda = vaša pobedaNerešeno (dali vam Venom) = vaša pobedaVaša pobeda = vaša pobedaNaša pobeda = vaša pobedaIgrali izmešano = vaša pobeda
Nisam siguran, ali mislim da fali još jedna pobeda naša. Prvo smo igrali X sa Venomom mi, pa smo vas 2x dobili, pa vi nas, pa smo se mešali.
Link to comment
Ne sećam se kad ste uopšte dobili... mesecima ćutite po forumu... i sad odjednom nikle neke pobede...
To je zato što si svaki put, a naročito tokom one naše ubitačne serije što je trajala 2-2,5 meseca, pisao ovde kako ste nas u stvari vi dobili...valjda neki fazon, šta li cool.gif
Link to comment

Što se mene tiče mi smo vas i dobili... To što se Adašević sažali pa stane na 7 golova... to je jedan humani gest... a ne odraz nemoći...

Link to comment

Filip me je zamolio da vas pozdravim i prenesem da smatra da postoji moralna odgovornost da ne dolazi na fudbal pošto u ovom trenutku nije deo foruma, samim tim ne bi smeo biti ni forumaškog fudbala.

Link to comment
Filip me je zamolio da vas pozdravim i prenesem da smatra da postoji moralna odgovornost da ne dolazi na fudbal pošto u ovom trenutku nije deo foruma, samim tim ne bi smeo biti ni forumaškog fudbala.
:lol: na čemu igrate? trava, tepih, decoturf, šljaka?
Link to comment
Filip me je zamolio da vas pozdravim i prenesem da smatra da postoji moralna odgovornost da ne dolazi na fudbal pošto u ovom trenutku nije deo foruma, samim tim ne bi smeo biti ni forumaškog fudbala.
Ts, ts, ts, sta sve nece Filipenko uraditi ne bi li mu ukinuli ban.
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...